VIDEO Petrea (FCSB) spune că a împărţit lotul în două, o parte va evolua cu UTA, iar alta împotriva Stelei

Antrenorul echipei de fotbal FCSB, Anton Petrea, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că pentru acest weekend a împărţit lotul în două, o parte dintre jucători urmând să evolueze în meciul de Liga I cu UTA, iar o altă parte în meciul formaţiei a doua a clubului cu CSA Steaua din etapa a 11-a a Ligii a III-a.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...