VIDEO Premierul Florin Cîţu merge sâmbătă seara la un spectacol la Teatrul Naţional Bucureşti

Premierul Florin Cîţu va fi prezent sâmbătă seara la un spectacol la Teatrul Naţional Bucureşti, a anunţat Biroul de presă al Guvernului.


Astfel, prim-ministrul va merge la spectacolul cu piesa "Dineu cu proşti" de Francis Veber, ce va avea loc începând cu ora 19,00.

Spectacolul face parte din evenimentele pilot organizate de Ministerul Culturii. AGERPRES


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 Hopa, ce avem noi aici?