VIDEO Preşedintele Iohannis şi premierul Orban participă la recepţia organizată de Ambasada SUA; ora 18,45

Preşedintele Klaus Iohannis şi premierul Ludovic Orban participă joi, la ora 18,45, la recepţia oferită de Ambasada Statelor Unite ale Americii la Bucureşti cu ocazia celei de a 244-a aniversări a Zilei Independenţei, informează Administraţia Prezidenţială şi Biroul de presă al Guvernului (oportunităţi de imagine pentru cameramanii şi fotografii oficiali; evenimentul va fi transmis presei prin sistemul unic de transmisie în direct şi pe site-ul Preşedintelui României .

AGERPRES


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...