VIDEO Preşedintele Iohannis şi premierul Orban participă la recepţia organizată de Ambasada SUA; ora 18,45

VIDEO Preşedintele Iohannis şi premierul Orban participă la recepţia organizată de Ambasada SUA; ora 18,45

Preşedintele Klaus Iohannis şi premierul Ludovic Orban participă joi, la ora 18,45, la recepţia oferită de Ambasada Statelor Unite ale Americii la Bucureşti cu ocazia celei de a 244-a aniversări a Zilei Independenţei, informează Administraţia Prezidenţială şi Biroul de presă al Guvernului (oportunităţi de imagine pentru cameramanii şi fotografii oficiali; evenimentul va fi transmis presei prin sistemul unic de transmisie în direct şi pe site-ul Preşedintelui României .

AGERPRES


populare
astăzi

1 „Instituțiile statului au reacționat cu întârziere la conduita infracțională a acestui inculpat”

2 De citit... / De unde rezultă ce porcării se fac pe banii noștri...

3 Premieră în emisiunea lui Soloviov, propagandistul Kremlinului: S-a recunoscut dezastrul din economia Rusiei și șomajul în creștere

4 Femeia care a atacat-o cu ranga pe senatoarea POT Valentina Aldea: „Este amanta soțului meu. E o luptă continuă între mine și ea”

5 O senatoare POT a fost atacată cu ranga de soția unui bărbat cu care ar avea o relație: „Nu este subiect de bășcălie”