VIDEO Priviți! Imagini incredibile, cu Cristoiu atacat de propriul motan!

VIDEO Priviți! Imagini incredibile, cu Cristoiu atacat de propriul motan!

Imagini incredibile, cu Cristoiu atacat de propriul motan!/Fraților, uneori animalele sunt mai inteligente decât stăpânii lor!

Momente penibile cu „maestrul” Ion Cristoiu. El a dorit sa atace „Regimul Iohannis-Orban-Arafat” folosindu-se de motanul familiei insa s-a trezit el insusi atacat de motan.

„Acest motan este tipul ideal pentru Regimul Iohannis-Orban-Arafat. Pentru ei, omul ideal este cel care vrea sa stea in casa. Asa trebuie sa fie toti romanii, ca motanul Tzontzy”, a incercat Cristoiu sa explice prezenta motanului in bratele sale.

Motanul insa nu avrut sa stea nicicum inca din prima clipa pentru a fi folosit de Cristoiu. Motanul chiar l-a atacat pe „maestru”.

 
 „Ce i-am facut eu de nu sta? Aoleo, uite a si iesit. A deschis usa si a sters-o. Mai avea un pic si ma batea”, s-a plans Cristoiu.


populare
astăzi

1 ALERTĂ Acestea sunt, pe surse, birurile ce urmează să fie puse, pe toți

2 BREAKING Ce e mai greu încă n-a fost anunțat! / Ce pregătește Bolojan

3 Fost procuror DNA / Udrea a făcut pușcărie în locul lui Băsescu

4 Ioana Ene Dogioiu / Băsescu n-a fost reabilitat, s-a corectat o aberație

5 Directorul Transgaz, Ion Sterian, are în cabinet cinci secretare, nouă consilieri, un specialist în PR, plus șapte șoferi la dispoziție