VIDEO Raed Arafat s-a vaccinat: Dacă ne vaccinăm mai mulţi, trecem la normalitate

Şeful DSU, Raed Arafat, a declarat, luni, după ce i-a fost administrat vaccinul contra COVID-19, că este un gest de normalitate şi cu cât se vor vaccina mai multe persoane, cu atât mai repede se va face trecerea la normalitate.



"Îndemn toţi românii să se vaccineze. L-am făcut astăzi, nu a fost cu nimic diferit faţă de cel antigripal", a spus Arafat (continuă). AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?