VIDEO Salvați-vă aceste imagini. Pare că suflul speranței că România face și drege s-a dus...

Primul protestatar care a ajuns miercuri dimineata, pe viscol, in Piata Victoriei, unde au loc in fiecare seara manifestatiile de sustinere a justitiei si impotriva Guvernului, a scris REZIST in zapada adunata pe asfalt. Potrivit unui cititor Hotnews, o tanara care se afla miercuri dimineata in Piata Victoriei merge permanent pe conturul literelor, pentru ca acestea sa nu fie acoperite de zapada. Salvați-vă aceste imagini. Pare că suflul speranței că România face și drege s-a dus...

Foto: Ciprian Muntele / Facebook





populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?