VIDEO Selena Gomez a lansat primul său single în limba spaniolă

Cântăreaţa şi actriţa americană Selena Gomez a lansat joi piesa "De una vez" un cântec în limba spaniolă realizat în colaborare cu artistul portorican Tainy - o baladă pe ritmuri de reggaeton care celebrează puterea feminină, relatează EFE.

Selena Gomez anunţase anterior că unul din visurile sale este de a lansa un album în spaniolă, iar surse ale industriei muzicale au asigurat că "De una vez" este primul single de pe viitorul album al artistei, al patrulea din cariera sa muzicală şi primul după 2010.


populare
astăzi

1 Judecătoare de Curte de Apel: „Nesimțitul ăla cocoțat prea sus pentru nivelul lui moral și intelectual” / „Muie USR”

2 Cool! Așa o fi?

3 Mai mulți parlamentari neafiliați aleși pe listele AUR, SOS, POT și PSD s-au alăturat grupului PNL. Bolojan: „Avem o situație interesantă”

4 Pactul din umbră de la Beijing. Detaliul din vizita lui Trump în China care a alertat democrațiile occidentale

5 Stagnare și inflație mare / „Sprâncenatul” a cam dus România în cap, spun datele Comisiei Europene!