VIDEO Timișoara dă semnalul! Mii de oameni au ieșit în stradă! Ies studenții! comisarul.ro marți, 19 decembrie 2017, 21:23 Distribuie Timișoara dă semnalul! Mii de oameni au ieșit în stradă! Ies studenții! Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»