VIDEO Uite-o pe noua TRUFANDA a Țărănoiului Penal!

Cătălina Ştefănescu este istorie. O nouă bombă sexi i-a luat locul în pixul cu care Liviu Dragnea a scris listele de candidaţi pentru Parlament, dezvăluie  Adriana Duțulescu pe BN24.

Se numeşte Şeila Abdulamit şi a primit un loc eligibil chiar pe lista de deputaţi de la Bucureşti.

Şeila a fost preşedinte al Uniunii Studenţilor din România. Însă frumoasa candidată l-a impresionat pe Liviu Dragnea acum un an, când acesta a dorit să facă o vizită în căminul din Regie în care şi-a petreut studenţia. Şeila apare în filmuleţul în care Dragnea a jucat rolul nostalgicului.



populare
astăzi

1 Întârzierea la A0 Nord / Lotul 3, finalizat abia în septembrie, ține blocat și Lotul 4

2 US Open / Alcaraz și Serena Williams, surpriza serii; cine luptă în semifinale la dublu mixt

3 „Eu mor cu crucea în mână dacă a luat un leu” / Fănel Bogos povestește cum a ajuns în biroul lui Bolojan și ce a discutat cu premierul

4 „România pare un stat confiscat de serviciile de forță”

5 Senzaționalul interviu al lui Alexander Dughin: „Războiul Rusiei împotriva Rusiei. Uniunea Sovietică nu ar fi trebuit să fie distrusă în 1991”