VIDEO Un desen de Van Gogh, descoperit recent într-o colecţie privată, expus pentru prima dată la Amsterdam (GALERIE FOTO)

VIDEO Un desen de Van Gogh, descoperit recent într-o colecţie privată, expus pentru prima dată la Amsterdam (GALERIE FOTO)

Un desen realizat de Vincent van Gogh, descoperit într-o colecţie privată olandeză unde a fost păstrat timp de peste 100 de ani, a fost prezentat pentru prima dată publicului joi, la Muzeul Van Gogh din Amsterdam, informează AFP.


populare
astăzi

1 „Instituțiile statului au reacționat cu întârziere la conduita infracțională a acestui inculpat”

2 De citit... / De unde rezultă ce porcării se fac pe banii noștri...

3 Premieră în emisiunea lui Soloviov, propagandistul Kremlinului: S-a recunoscut dezastrul din economia Rusiei și șomajul în creștere

4 Femeia care a atacat-o cu ranga pe senatoarea POT Valentina Aldea: „Este amanta soțului meu. E o luptă continuă între mine și ea”

5 O senatoare POT a fost atacată cu ranga de soția unui bărbat cu care ar avea o relație: „Nu este subiect de bășcălie”