VIDEO/Dovada că PESEDIST înseamnă MAFIOT!

Ca in organizatiile MAFIOTE. Un consilier judetean PSD ii pupa MANA sefului de partid!

Bogdan Toader (PSD), in varsta de 32 de ani, a fost ales miercuri presedinte al Consiliului Judetean Prahova, prilej cu care a fost aplaudat, iar unul dintre consilierii judeteni ai PSD, Alexandru Banica, care face parte din Organizatia de Pensionari a partidului, i-a pupat mana, sub privirile lui Mircea Cosma, fostul sef de CJ timp de 12 ani, asa cum arata imaginile filmate de Ziarul Incomod .

Toader a fost ales cu 22 de voturi pentru din totalul de 37, in timp ce contracandidatul sau Iulian Dumitrescu a obtinut doar 14 voturi din partea celor 15 consilieri PNL prezenti, unul din voturile liberalilor fiind anulat, potrivit PH-Online.ro.

Banica, cel care a facut gestul filmat de cei de la Incomod, a candidat de altfel in septembrie 2015 la sefia filialei PSD Prahova, din partea Organizatiei Pensinarilor, potrivit ph-online.ro. Banica a fost subprefect al judetului in 2001-2005.



populare
astăzi

1 De citit...

2 VIDEO Priviți ce-a scos Turcia din „cutia cu maimuțe”!

3 Foarte interesante amănunte...Majoritatea românilor e convinsă în mod fals că „avem petrol şi gaz”

4 De ce tot mai mulți șoferi își învelesc cheile mașinii în folie de aluminiu. Truc recomandat chiar și de poliție

5 Spațiul de manevră al lui Putin se restrânge. Liderul rus, încolțit din toate părțile