Vine furtuna... Urmează 4 luni grele pentru România. Securiștii din spatele marionetelor PSD își arată iarăși colții...

Vine furtuna... Urmează 4 luni grele pentru România. Securiștii din spatele marionetelor PSD își arată iarăși colții...

Moțiunea va trece și Guvernul Orban va cădea. Urmează 4 luni cu un guvern interimar. Pentru că președintele Iohannis, conform surselor noastre, va refuza premierul Ciumei Roșii, dar nu îl va mai nominaliza tot pe Ludovic Orban să conducă guvernul. Va numi un premier interimar dintre actualii membri ai cabinetului.

Urmează mari scandaluri, dezvăluiri și arestări.

Dar, rețineți, va fi ultima tentativă a securiștilor care se află în spatele marionetelor PSD de a destabiliza România și a reveni la butoane!


populare
astăzi

1 Dan Șucu, patronul Rapidului, agent al Securității cu un nume emblematic / Povestea de informator a lui „Mircea Crișan”

2 Document exploziv / Citiți asta, nu ar fi exclus ca de aici să i se fi tras lui Bolojan...

3 Inginerie de top pe A1 / Viaducte uriașe la Boița, construite prin metode avangardiste

4 Ucraina ar fi lovit Rusia cu racheta Ruta Block 1, fondată de un antreprenor rus

5 Expert / Decizia de a ține închiși 42 km de autostradă gata pune vieți în pericol