Viral: Oamenii dintr-un metrou au început să danseze pe muzica unui băiat care cânta pentru bani - VIDEO

Pasagerii dintr-un metrou din oraşul Barcelona au început să danseze, atunci când un băiat a început să cânte muzică în flow de rap pentru bani. Au fost filmaţi, iar acum clip-ul ce emană voie bună şi solidaritate prin dans, face înconjurul internetului, scrie Time.com.

Viral: Oamenii dintr-un metrou au început să danseze pe muzica unui băiat care cânta pentru bani - VIDEO

Un cuplu a început să danseze pe muzica băiatului. Ei au dat tonul şi apoi majoritatea pasagerilor din acel vagon de metrou au început să improvizeze mişcări de dans.

Un bărbat invită necunoscuta de lângă el la dans, însă aceasta refuză. Până la urmă, bărbatul îşi găseşte parteneră. Când vede că toată lumea dansează, chiar şi domnişoara reticentă începe să se mişte. Cântăreţul ambulant cântă rap şi toată lumea din metrou pare să simtă beat-ul.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Rareș Bogdan: „De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR” / 1000 de membri PNL, în frunte cu Emil Boc, absentează de la congresul de userizare a PNL...

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?