Vlad Vasiliu și Claudiu Vrînceanu, numiți secretari de stat la MECRMA; Florin Vodiță, eliberat din funcție

Premierul Dacian Cioloș a numit doi secretari de stat la Ministerul Economiei, Comerțului și Relațiilor cu Mediul de Afaceri, Vlad Vasiliu și Claudiu Vrînceanu, deciziile fiind publicate în Monitorul Oficial.Totodată, premierul a decis și eliberarea din funcția de secretar de stat la același minister a lui Florin Vodiță.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...