Zvonuri...

PNL și PSD au bătut palma până în acest moment în ceea ce privește Sănătatea, Fondurile Europene, Apărarea, Internele și Externele, conform surselor politice consultate de G4Media.

Neînțelegeri au apărut în cazul Justiției, Finanțelor, Agriculturii și Muncii, acolo unde echipele de negociere liberală și social-democrată urmează să mai aibă discuții.


populare
astăzi

1 Trei chestii care dau de gândit și nu sunt deloc întâmplătoare...

2 Adevărata misiune a lui Bolojan? / Aderarea Oanei Gheorghiu și a lui Dragoș Pîslaru la PNL stârnește critici și îngrijorări

3 Elena Lasconi, avertisment ferm pentru Nicușor Dan: „Veți fi primul președinte demis din istoria României”

4 Rusia / un pluton de asalt, aproape anihilat în 10 zile; un canal pro-Kremlin descrie „orașul morților”

5 Varujan Vosganian / foștii membri ALDE boicotează Congresul PNL, îl compară pe Ilie Bolojan cu Lenin