Vibratorul Tăriceanu a rămas fără baterii

Cules de Ponta de pe scările Palatului Victoria, în amintirea cerşetorilor de prin gările pariziene pe unde şi-a făcut veacul în tinereţea umbroasă, Tăriceanu a fost folosit până acum pe post de vibrator de băgat prin diverse zone ale electoratului casnic feminin. Se pare că utilitatea sa şi-a atins scopul. Iar PSD şi-a făcut destule poze cu el. În curând i se vor scoate bateriile. Candidatura, suspendarea, adevăraţii liberali, bla, bla-uri ieftine. Rod al strategilor de campanie ai PSD.


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O informație interesantă