Băsescu, Boc, Udrea, la un restaurant din Centrul Vechi al Capitalei

O fotografie care îi înfăţişează pe preşedintele Traian Băsescu, fostul premier Emil Boc, preşedintele PMP Elena Udrea şi alţi reprezentanţi ai acestei formaţiuni, la un restaurant din Centrul Vechi al Capitalei, a fost postată, duminică, pe contul de Facebook al Elenei Udrea.

"După Festivalul de arte marţiale, am ajuns în Centrul Vechi, cu echipa de susţinători", a notat Udrea pe Facebook.

În fotografia postată pe contul Elenei Udrea sunt înfăţişaţi, stând la o masă, preşedintele Traian Băsescu , fostul premier Emil Boc , liderul PMP Elena Udrea şi alţi reprezentanţi ai acestei formaţiuni politice, între care Ruxandra Dragomir şi Gelu Vişan .

Anterior, duminică, Elena Udrea şi Emil Boc au fost prezenţi la un festival de arte marţiale, care a avut loc în sala de sport a Universităţii de Ştiinţe Agronomice.

 


populare
astăzi

1 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”

2 Cum afli exact când te poți pensiona. Calculatorul CNPP care arată vârsta de pensionare actualizată

3 „Acum două luni fugea de funcția de premier, acum și-o dorește. A dus PSD la 13%”

4 O influenceriță, refuzată la îmbarcare de Lufthansa din cauza ținutei: „Ești dezbrăcată”

5 Ingredientul care ajută digestia, scade colesterolul și reglează glicemia natural rapid. Opt beneficii cheie