Ce talente are franțuzoaica premierului/VIDEO

Valerie Cioloş-Villemin, soţia proaspătului premier al României, Dacian Cioloş, este foarte talentată. Deşi muzica este pentru ea doar o pasiune, doamna Cioloş are o voce foarte frumoasă şi nu ezită să o etaleze şi să-i încânte pe cei din jurul său atunci când are ocazia. 

Valerie Cioloş-Villemin este expert în agricultură, la fel ca soţul ei, dar veleităţile artistice nu ţin cont de profesie. Soţia premierului a fost înzestrată cu o voce la care puţini s-ar fi aşteptat şi pe care a dezvăluit-o în urmă cu câteva săptămâni, la Alba Iulia. 

Valerie Ciolos-Villemin a participat atunci la un spectacol organizat de Primărie cu ocazia Zilei Încoronării. 

Franţuzoaica a urcat pe scenă desculţă, îmbrăcată într-o rochie albă, fluidă, şi a interpretat câteva melodii de pe albumul „Grace”, fiind acompaniată de un cor.  


populare
astăzi

1 VIDEO „Putin a zis că se retrage după ce a văzut clipul” / Videoclipul cu Radu Miruță care a încins spiritele pe internet

2 Antena 3 a rămas cu „ventilatorul” pornit lângă Daciana

3 PSD a ajuns la distanță de trei procente de USR. Ce scor înregistrează AUR și PNL în ultimul sondaj INSCOP

4 Realitatea Plus scade în fața unei televiziuni rivale. Un post tv dintre primele 3 pierde puternic audiență

5 „Faceți plinul la mașină, acum” / Avertismentul unui analist care vorbește de o criză mondială ca în anii `70