Jigodie cu tupeu/Laura Georgescu a cerut o întâlnire cu Băsescu

"Doamna Laura Georgescu trebuie să plece. Este un om de proastă calitate. Pentru salvarea independenței CNA este bine ca această doamnă să plece acasă", a declarat Traian Băsescu la  emisiunea de Evenimentul Zilei de la B1 TV.

Traian Băsescu a mai zis că zilele trecute Laura Georgescu a încercat, prin biroul de presă, să ia legătura cu el. Acesta a precizat că cei de la biroul de presă i-au spus că dacă vrea să-i comunice ceva președintelui să trimită un mesaj scris și i se va răspunde, scrie Pagina de Media.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...