Brigada Rutieră a Capitalei: Copac căzut la intersecția străzilor Grivița cu Semicercului; ambele benzi de circulație, blocate

Un copac a căzut, duminică, la intersecția străzilor Grivița cu Semicercului și a blocat ambele benzi de circulație, informează Brigada Rutieră a Capitalei.

Potrivit sursei citate, în cădere, copacul a rupt și firele de tensiune care alimentează troleibuzele.

Polițiștii au deviat circulația în zonă, traficul fiind redirecționat pe strada Buzești către bd. Dacia.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?