CSM București s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor, după 28-23 cu Midtjylland

CSM București s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor la handbal feminin, duminică, după ce a învins în deplasare formația daneză FC Midtjylland, cu scorul de 28-23 (12-12), în penultima etapă din Grupa a doua principală.


populare
astăzi

1 Amănunte care dau fiori

2 De ce este Ilie Bolojan marele câștigător al blocajului dintre Tomac și partide

3 Autostrada Transilvania, în fața primei inaugurări din 2026. Cum arată nodurile rutiere care deschid calea spre nord-vest

4 De citit...

5 Lovitură uriașă pentru unul dintre cei mai bogați oameni din Rusia, aflat în arest preventiv de peste un an. Statul i-a confiscat 7,6 miliarde de dola…