Florinel Coman va fi trimis în judecată: Ce riscă vedeta FCSB

Exact într-un moment în care și-a mai revenit din punct de vedere fotbalistic, fiind lăudat de patronul Gigi Becali, Florinel Coman a primit o veste proastă! Iar asta legată de o problemă începută acum 2 ani, de care a sperat să scape, dar care, între timp, pare că s-a agravat!

Coman

În 2021, Coman a fost oprit de poliție, după ce a dat radarul peste cap, conducând cu 165 de kilometri la oră pe Austrada A2. După ce actele sale au fost verificate, s-a dovedit că fotbalistul avea un permis eliberat în Ucraina, nerecunoscut în România. Coman s-a ales cu un dosar penal, a fost audiat de două ori și Gândul susține acum că jucătorul va ajunge în instanță, în calitate de inculpat.

Dacă va fi găsit vinovat și se va dovedi că s-a urcat la volan, fără a avea un permis valabil, Florinel Coman riscă să ajungă după gratii, între 1 și 5 ani.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Primul an de austeritate sub Bolojan / A redus deficitul, dar economia României a intrat în recesiune tehnică

2 Așa o fi? / Ceva grav de tot urmează a se întâmpla în războiul din Ucraina

3 Ăla cu ceas Cartier de 44.000 de euro e președintele PSD al CJ Olt...

4 Imagini care dau fiori vizavi de Porțile de Fier 2

5 Polițistul Marian Godină demontează acuzațiile unui ONG, arătând avizul ANI