Fotografiile cu prinţesa Charlotte la Jocurile Commonwealth au devenit virale FOTO

La două luni de la Jubileul reginei Elizabeth II, unde prinţul Louis fost vedeta familiei regale prin gesturile lui, este rândul prinţesei Charlotte să-i distreze pe internauţi cu mimica sa.

Prinţesa în vârstă de 7 ani a apărut marţi la Jocurile Commonwealth, la o competiţie de nataţie, alături de părinţii ei Kate şi William.

Fotografiile Prinţesei Charlotte le-au amintit comentatorilor şi de cele cu prinţului Louis în timpul Jubileului de Platină al Reginei Elizabeth II. În mai multe fotografii distribuite, el a fost văzut strâmbându-se şi acoperindu-şi urechile în timpul spectacolului aerian al Royal Air Force.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

2 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

3 Alegeri Ungaria 2026 / Când apar primele rezultate

4 „Aveam nevoie de banii din Fondul de rezervă ca să atenuăm criza din Golf, dar au fost tocați pe nimic”

5 O nouă rivală pentru Meloni? / Numele surpriză care agită politica italiană