„I-au legat gura și au început să o violeze”. Soldații nord-coreeni au abuzat o rusoaică, profesoară din regiunea Kursk

„I-au legat gura și au început să o violeze”. Soldații nord-coreeni au abuzat o rusoaică, profesoară din regiunea Kursk

Un grup de soldați nord-coreeni au violat o profesoară de limbă rusă în apropierea regiunii Kursk, marți, 12 noiembrie.

Soldați nord coreeni au violat o profesoară/FOTO: Facebook

Soldați nord coreeni au violat o profesoară/FOTO: Facebook

Anna, în vârstă de 28 de ani, este profesoara trimisă să le predea soldaților nord-coreeni limba rusă. Aceasta a ajuns cu o zi înainte, pe 11 noiembrie, în satul Kromskie Byki din regiunea Kursk, care, după cum se știe, este situat la 15 km de linia de luptă, scrie Dialog.ua .

Soldații trimiși de Kim Jong-un însă au perceput diferit această vizită, iar în prima noapte au dat buzna în locuința ei privată. După cum relatează victima, soldații au legat-o de mâini, i-au acoperit gura și au dezbrăcat-o și violat-o. Anna își amintește că s-a trezit în acea noapte cu un sentiment de sufocare.

Patru sau cinci soldați i-au legat gura, i-au legat mâinile, și i-au scos hainele și au început să o bată și să o violeze”, se arată în raport.

Profesoara precizează că agresiunea a dura aproximativ două ore, reușind să scape din mâinile lor din cauză că, beți fiind, și-au pierdut vigilența. Victima se teme că abuzatorii nu vor fi pedepsiți corespunzător pentru a nu strica relațiile cu o țară prieten, ci pur și simplu vor fi eliberați sau trimiși acasă.

Nu m-am putut apăra, a fost groaznic”, povestește profesoara.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Voi ați citit ce scrie Ana Birchall despre ce urmează să se întâmple după decizia judecătoarei Savonea în cazul Voiculescu?

2 Citiți asta / Aceste porcării transpartinice au îngropat România....

3 „O acțiune deliberată. Ne pregătim pentru cele mai rele scenarii”

4 Marele frate chinez. Cum trece lumea sub controlul Chinei

5 Traian Băsescu, avertisment sumbru pentru români: „Pe 28 Septembrie, seara, Putin şi ai lui pot fi la graniţa României”