Informație/Dăncilă, în lacrimi la sediul PSD! I-a blestemat pe Dragnea, Carmen Dan și Paul Stănescu!

Informație/Dăncilă, în lacrimi la sediul PSD! I-a blestemat pe Dragnea, Carmen Dan și Paul Stănescu! Situație fără precedent la sediul PSD, unde Viorica Dăncilă a intrat plângând și blestemându-i pe Dragnea, Carmen Dan și Paul Stănescu, spun surse din interior. Conform surselor din PSD, primarii din importante fiefuri PSD au dat ordin dat ordin politic ca membrii de partid să boicoteze azi candidatul partidului, Viorica Dăncilă, și să voteze pentru Mircea Diaconu. Este vorba despre cel puțin trei județe cu votanți majoritari PSD: Olt, Teleorman și Dâmbovița. În Olt și Teleorma s-ar fi dat indicații ca voturile să fie împărțite, în Dâmbovița de boicot total!

Conform informațiilor Comisarul.ro, Viorica Dăncilă se află, în acest moment, pe locul trei în voturile deja exprimate, la mică distanță de locul patru, Mircea Diaconu.


populare
astăzi

1 Noi amănunte despre tentativa de lovitură de stat din China / Lui Xi Jinping i-ar fi trecut glonțul pe la urechi la propriu!

2 Așa o fi, să-i credem? / În drumul spre OCDE, România abrogă temporar un articol controversat din Codul fiscal

3 Cine este Sorin Cîrstea, generalul numit de Nicușor Dan consilier de stat și secretar al CSAT

4 Stiglitz / Noua eră a imperiului american nu se va încheia bine nici pentru SUA, nici pentru restul lumii

5 Avram Iancu le cere românilor să-i doneze bani pentru a-și cumpăra o mașină nouă: „Cel mai ieftin model este 19.500 euro”