Iuliana Beregoi se răsfață în zăpadă...dar și în pat...

Iuliana Beregoi, una dintre cele mai populare soliste în rândul tinerei generații, și-a petrecut vacanța de început de an la munte.

Artista originară din Republica Moldova nu a plecat într-o destinație exotică, la căldură, așa cum au făcut multe dintre colegele ei de breaslă, ci a ales Alpii Francezi pentru a schia.

A făcut, totuși, și acolo câteva poze în costum de baie, pe care le-a și pus pe rețelele sociale.

Iuliana Beregoi are peste 1,3 milioane de admiratori pe Instagram, pe care-i "răsfață" cu instantanee din viața ei de zi cu zi. Ultimul an a fost unul presărat cu reușite. Tânăra și-a luat permisul de conducere, și-a cumpărat o mașină scumpă și a scos piese care s-au bucurat de succes. Nu uită să se răsfețe, așa că merge deseori în vacanțe peste hotare.


populare
astăzi

1 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

2 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

3 Alegeri Ungaria 2026 / „Fidesz are motive serioase de îngrijorare”

4 „Aveam nevoie de banii din Fondul de rezervă ca să atenuăm criza din Golf, dar au fost tocați pe nimic”

5 O nouă rivală pentru Meloni? / Numele surpriză care agită politica italiană