LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER ŞI NOROC: Report de 1,3 milioane euro la categoria I a jocului Joker

LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER ŞI NOROC: Report de 1,3 milioane euro la categoria I a jocului Joker

Duminică, 19 aprilie, vor avea loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 şi Super Noroc. La Loto 6/49, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de aproximativ 3,4 milioane lei (peste 770.500 euro), informează Loteria Română.

LLOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER ŞI NOROC (Imagine: Mediafax Foto/AFP)

La Noroc este în joc un report cumulat în valoare de peste 2,5 milioane lei (peste 566.500 euro).

În urma tragerii Joker de joi, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de peste 6 milioane lei (1,36 milioane euro). Şi la jocul Noroc Plus, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de peste 124.000 lei (peste 28.000 euro).

Loto 5/40 are la categoria I un report de peste 157.600 lei (peste 35.700 euro), iar la jocul Super Noroc, reportul categoriei I este de peste 87.400 lei (peste 19.800 euro).

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 Tudor Chirilă, revoltat de decizia CCR și mesaj tranșant pentru magistrați: „E atât de greu de acceptat că trebuie să munciți ca toți ceilalți”

2 De citit... / Destinele României au fost preluate de judecători și procurori. Oamenii politici și cetățenii au fost scoși din joc

3 Un cardiolog a explicat care este valoarea normală a colesterolului: „De la acest prag în jos, ateroscleroza începe să dea înapoi”

4 Operațiune rusească de sabotaj în România. Atentat dejucat la sediul din București al celei mai mari companii de curierat ucrainene

5 VIDEO Deranj public în Grecia după ce cântăreața Despina Vandi a făcut pană pe autostradă și a fost dusă la hotel cu o mașină de patrulă a poliției