Mircea Badea:“Pe Robert Turcescu să-l ia dracu! Să-l ia dracu! Porcul ăsta tupeist este, aşa cum am sustinut mereu, un impostor şi un escroc.''

Mircea Badea:“Pe Robert Turcescu să-l ia dracu! Să-l ia dracu! Porcul ăsta tupeist este, aşa cum am sustinut mereu, un impostor şi un escroc.''

 Mircea Badea l-a caracterizat în termeni foarte duri pe Robert Turcescu după mărturisirea acestuia că a fost agent acoperit. El a afirmat că speră să fie urmat şi de oameni din justiţie care să facă astfel de mărturisiri.

“Pe Robert Turcescu să-l ia dracu! Sa-l ia dracu! Porcul ăsta tupeist este, aşa cum am susţinut mereu, un impostor şi un escroc.
P.S. E limpede ca astia din servicii incep sa se mursece intre ei. Si sa se dea in gat. Porcul n-a mai avut incotro si a recunoscut. Astept aceleasi minunatii si in cazul japitelor din ‘justita independenta'”, a scris Mircea Badea pe pagina sa de Facebook.


populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 O informație care dă de gândit...

3 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?