Rareș Bogdan, emisiune-ȘOC cu coșmarurile lui Dragnea din stradă!

Rareș Bogdan, emisiune-ȘOC cu coșmarurile lui Dragnea din stradă! „În această seară de la ora 21.00 protestatarii #Rezist vin la “Jocuri de Putere cu Rareș Bogdan”. Organizațiile civice care au ținut aprinsă flacăra anticorupției răspund tuturor întrebărilor și acuzațiilor tembele care le-au fost aduse de Propaganda Rosie.”, scrie realizatorul Jocuri de Putere.

Ce anunță jurnalistul pe Facebook:

„În această seară de la ora 21.00 protestatarii #Rezist vin la “Jocuri de Putere cu Rareș Bogdan”. Organizațiile civice care au ținut aprinsă flacăra anticorupției răspund tuturor întrebărilor și acuzațiilor tembele care le-au fost aduse de Propaganda Rosie. ”
Cătălin Teniță - “Geeks for democracy”, 
Elena Ghioc -“Initiativa Romania”, 
Florin Badiță - “Coruptia Ucide”, 
Angi Șerban - “Coruptia Ucide”, 
Mihai Polițeanu - “Initiativa Romania”
Doru Mărieș - Asociatia “21 decembrie”, împreună cu protestatarul clujean Thomas Mendel, 
Radu Vancu - #vavedem, Sibiu, 
Andi Cârlan - #rezistenta, 
Claudiu Dumitriu -Alianța pentru Combaterea Abuzurilor Brașov 
Ligia Măhălean - “Umbrela Anticoruptie Cluj”, 
promit o analiza exploziva a sanselor “ciumei rosii” de a captura România.

Iar de la 23.30, Trei subiecte care ard: Razboi în Marea Neagră, la 25 de minute de România - Ce pățesc 550.000 de români din Marea Britanie - și Parisul, devastat violent după 30 de ani. Esecul major al Stangii in Franta. Ce urmeaza pentru Franta? Ce se intampla cu Europa? Doua corespondente Speciale din Paris. Specialistul in politica externa, Iulian Chifu in Direct, alaturi de jurnalistul de politica externa, Cristian Unteanu.”


populare
astăzi

1 Ce se întâmplă în Rusia? / Anomaliile observate de un corespondent din presa occidentală

2 „Jocurile din jurul lui Bolojan scufundă România” / Traian Băsescu, atac dur la clasa politică

3 Degringoladă în PSD / „Nu mă văd într-un partid cu Sorin Grindeanu la conducere. Uită-te în sondaje: cel mai mare partid este AUR”

4 Experiență de coșmar pentru o familie într-un resort din Hurghada, Egipt: dezastrul găsit în hotelul pentru care a plătit 4.000 de euro

5 Eugen Tomac ar fi fost propus premier de Nicușor Dan în fața partidelor. Președintele are și o variantă alternativă