REVOLTĂTOR! Președintele, BATJOCORIT de Dragnea și Tăriceanu! A primit invitație la ședința solemnă dedicată împlinirii a 100 de ani de la Unirea Basarabiei cu România cu o oră înainte de eveniment!

REVOLTĂTOR! Președintele, BATJOCORIT de Dragnea și Tăriceanu! A primit invitație la ședința solemnă dedicată împlinirii a 100 de ani de la Unirea Basarabiei cu România cu o oră înainte de eveniment!

Revoltător! Președintele, batjocorit de Dragnea și Tăriceanu! A primit invitație la ședința solemnă dedicată împlinirii a 100 de ani de la Unirea Basarabiei cu România cu o oră înainte de eveniment!

Președintele, spun surse din administrația prezidențială, nu este prezent la ședinţa solemnă a Parlamentului dedicată împlinirii a 100 de ani de la Unirea Basarabiei cu România pentru că a primit invitația, în bătaie de joc, cu doar o oră înainte de începerea evenimentului.

Aceleași surse spun că un incident similar a avut loc și săptămâna trecută. Cu prilejul ședinței Asociației Comunelor din România. Deși a fost trecut în programul oficial, președintele a primit invitația la eveniment cu doar 50 de minute înainte de începerea lucrărilor!

Participă, în schimb, Margareta și Firea...


populare
astăzi

1 Voi ați văzut ce se întâmplă în Germania?

2 Foarte interesant! / Citind povestea asta realizezi că în cazul Georgescu orice este posibil...

3 Mutare misterioasă a Ucrainei?

4 De citit...

5 Surprinzătoarele declarații ale generalului american Philip Breedlove despre baza Mihail Kogălniceanu!