Rihanna prezintă o melodie realizată în colaborare cu Paul McCartney și Kanye West

Rihanna prezintă o melodie realizată în colaborare cu Paul McCartney și Kanye West

Extravaganta interpretă Rihanna a lansat o melodie împreună cu Paul McCartney, legendarul membru al formației Beatles și cu rapperul Kanye West, transmite duminică AFP.

Intitulată ' FourFiveSeconds ', balada îmbină vocea puternică a cântăreței născute în Barbados, cu ghitara lui McCartney, unele versuri fiind cântate de Kanye West.

Titlul noii melodii, prezentate în versiune acustică, ar putea fi un indiciu asupra viitoarelor albume ale Rihannei și ale lui Kanye West, a căror apariție este așteptată în acest an.

Kanye West a produs deja o surpriză în lumea muzicală lansând recent 'Only One', o melodie în colaborare cu Paul McCartney.AGERPRES


populare
astăzi

1 VIDEO Iranul a umblat la „cutia cu maimuțe”?

2 Uite un caz despre ce înseamnă școală și justiție în Ro...

3 Un secret bine păzit, inexpugnabil, al Iranului

4 Onestitate marca USR...

5 Cea mai nouă și dătătoare de speranță predicție a lui Ray Kurzweil, unul dintre cei mai cunoscuți futurologi ai Silicon Valley