Scandal între familia Beckham și cuscrii Peltz. De unde ar fi pornit neînțelegerile

Scandal între familia Beckham și cuscrii Peltz. De unde ar fi pornit neînțelegerile

Brooklyn Beckham, fiul cel mare al fostului fotbalist David Beckham şi al fostei membre a grupului Spice Girls, Victoria Beckham, s-a căsătorit cu actriţa Nicola Peltz în luna aprilie a acestui an. Nunta dintre cei doi trebuia să fie un motiv de bucurie, însă există tensiuni între cele două familii.

Brooklyn Beckham și Nicola Peltz (17) jpg

Brooklyn Beckham și Nicola Peltz s-au căsătorit în luna aprilie a acestui an. Foto: Arhivă

Neînțelegerile dintre cele două familii ar fi pornit de la nuntă, potrivit Daily Mail. Actrița ar fi fost deranjată de implicarea exagerată a Victoriei Beckham în aranjamentele evenimentului, în special că rochia de mireasă aleasă era o creație a fostei membre a trupei Spice Girls.

În cele din urmă, Nicola Peltz a purtat o rochie de mireasă Valentino, amănunt care i-ar fi făcut pe cei doi soți Beckham să se simtă umiliți.

Citește continuarea pe Click.ro !

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Voi ați citit asta? / Fraților, lumea chiar s-a tâmpit de tot?

2 VIDEO Judecați voi... / Se întâmplă în Israel...

3 El este românul cu cele mai multe proprietăți în Dubai...

4 De citit... / Asta este Rusia, în realitate, oameni buni...

5 Hopa / Patronul Canal 33 anunță că pleacă din partidul lui Voiculescu la nici două săptămâni după ce devenise unul dintre lideri!