Smiley, anunț din luna de miere: „Un nou membru în familia noastră“

Smiley și Gina Pistol au plecat în luna de miere în sudul Franței . Artistul a făcut un anunț pe pagina de Instagram care se referă la latura profesională.

Gina Pistol și Smiley FOTO Instagram

Gina Pistol și Smiley FOTO Instagram

„Un nou membru în familia noastră Hahaha, markstam_official“, a scris Smiley pe pagina sa de Instagram. El a dorit astfel să anunțe o nouă colaborare, cu Mark Stam, un cântăreț și compozitor din Republica Moldova, care în prezent activează și locuiește în București. Mark Stam a participat în 2013 la concursul-show „Moldova are Talent”.

Nuntă de vis FOTO Facebook

Nuntă de vis FOTO Facebook

Smiley, în vârstă de 39 de ani, și Gina Pistol, în vârstă de 42 de ani, s-au căsătorit sâmbătă, 27 mai, iar nunta lor este considerată evenimentul anului în showbiz-ul românesc.

Cununia civilă a avut loc la Palatul Snagov. Petrecerea de nuntă a avut loc într-un spațiu nou, de lângă Capitală, gândită precum o seră uriașă, cu o grădină aranjată în detaliu de echipa master floristului internațional Nicu Bocancea.

Smiley și Gina Pistol sunt împreună de șase ani, iar cu doi ani în urmă au devenit părinții unei fetițe, Josephine.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Ce se întâmplă în Rusia? / Anomaliile observate de un corespondent din presa occidentală

2 „Jocurile din jurul lui Bolojan scufundă România” / Traian Băsescu, atac dur la clasa politică

3 Degringoladă în PSD / „Nu mă văd într-un partid cu Sorin Grindeanu la conducere. Uită-te în sondaje: cel mai mare partid este AUR”

4 Experiență de coșmar pentru o familie într-un resort din Hurghada, Egipt: dezastrul găsit în hotelul pentru care a plătit 4.000 de euro

5 Eugen Tomac ar fi fost propus premier de Nicușor Dan în fața partidelor. Președintele are și o variantă alternativă