SURSE Băsescu ar fi fost în martie în Costa Rica! Zvon: Udrea ar fi inseminată cu „băsei”!

Băsescu ar fi fost în martie în Costa Rica! Zvon: Udrea ar fi fost inseminată cu „băsei”! Ambele informații au fost furnizate de Cătălin Tache în  Național . Cert este că fostul președinte a cam dispărut din peisaj pe la mijlocul lunii martie, când zice omul cu epoleți Tache că ar fi fost în Costa Rica. Cum lumea s-a cam sesizat de absența lui Băse, într-o goarnă online a serviciilor a apărut așa, netam-nesam, informația că fostul președinte ar fi fost la mijlocul lui martie la Paris, la un control.

Partea cu „băseii” din Udrea este doar o bârfă tristă deocamdată. Pusă însă lângă diversiunea pusă la cale de Udrea, cât era în țară, cu așa-zisul „logodnic„ cu care se poza ca să facă portofoliu, bârfa nu mai pare așa de lălâie. Băiatul cu care-și făcea Udrea poze a dispărut deja din peisaj...


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...