Un polițist pe motocicletă a lovit în plin o femeie pe o trecere de pietoni din Capitală. Imagini șocante cu momentul impactului

O motocicletă de poliție a lovit în plin o femeie pe o trecere de pietoni, în Piața Victoriei din Capitală. Agentul avea semnalele pornite, însă nu a mai putut să o evite pe femeia care acum este în spital. Accidentul a fost înregistrat de o cameră a unui alt motociclist care se afla la trecerea de pietoni.

Victima este o femeie în vârstă de 36 de ani, care traversa regulamentar pe trecerea de pietoni, alături de alți oameni.

La un moment dat, se apropie polițistul pe motocicletă. Femeia nu apucă să se ferească, iar polițistul o lovește în plin. Imediat după accident el a coborât și a sunat la 112. La fața locului a ajuns și o ambulanță care a transportat-o pe femeie la spital pentru îngrijiri medicale. Imediat au ajuns și colegii motociclistului de poliție, care au făcut cercetare la fața locului.

Motociclistul a fost testat, iar rezultatul a fost zero.


populare
astăzi

1 „Am făcut sex într-un hotel chinezesc, apoi am descoperit că am fost difuzați către mii de oameni”

2 De citit... / Statele care pot „băga” SUA sau China oricând în „buzunare”

3 Profesoara româncă rupe tăcerea despre legătura sa cu Jeffrey Epstein: „Aș vrea să nu-l fi cunoscut niciodată. Sunt revoltată de depravarea sa”

4 Țara lui Plaha / Cine este personajul care construiește ansamblul imobiliar Satina Park din Craiova, despre care Ministrul Apărării spune că obturează u…

5 „Un mic trădător de țară”. Apropiat al lui Trump, acuzații explozive din SUA: George Simion a făcut lobby pentru scoaterea României din Visa Waiver