Un tânăr de 22 de ani a fost găsit decedat, marți seară, în camera sa dintr-un cămin studențesc

Un tânăr de 22 de ani a fost găsit decedat, marți seară, în camera sa dintr-un cămin studențesc din București, informează Biroul de Presă al Poliției Capitalei.

Potrivit sursei citate, condițiile decesului sunt încă necunoscute, iar cazul a fost preluat de Serviciul Omoruri, Biroul Morți Suspecte și de procurorii Tribunalului București, care efectuează cercetări în cauză.

Camera în care a fost găsit tânărul se află pe Splaiul Independenței nr. 201, la Căminul B1.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...