VIDEO Unul dat cu capul de asfalt a scăpat cu viață!/Mama lui, când a văzut filmarea, a leșinat!

VIDEO Unul dat cu capul de asfalt a scăpat cu viață!/Mama lui, când a văzut filmarea, a leșinat!

Scandalul a început într-un club de manele din Brașov, după ce un client a fost deranjat că victima făcea prea multe dedicații muzicale. Agresorul l-a atacat pe tânăr pe la spate, după ce aceasta ieșise din club, și l-a proiectat în cap, pe asfalt, printr-un procedeu de lupte.

Cei doi tineri s-au luat la harță într-un club de manele din cauză că unuia nu îi plăceau dedicațiile pe care le făcea celălalt, așa că agenții de pază i-au dat afară pe amândoi.

Atacul a fost surprinzător, agresorul venind din spate și aplicându-i victimei un procedeu de lupte prin care l-a aruncat în cap pe asfalt. Tânărul lovit și-a pierdut pe loc cunoștința, dar, cu toate acestea, agresorul a continuat să-l lovească cu picioarele.

Scena violentă a avut loc sub ochii mai multor paznici însă niciunul nu a intervenit.

Bătăușul a fugit de la fața locului, dar a fost identificat după imaginile postate pe o rețea socială.

Medicii nu îi dăduseră prea multe șanse

”Am simţit o strângere pe la spate şi de-acolo nu-mi aduc aminte nimic. M-am trezit după două ore la Spitalul Judeţean. Doctorii nu mi-au dat şanse. Nu-şi imaginează cum am supravieţuit unei astfel de lovituri”, a spus victima.

Tată băiatului bătut a povestit că atunci când a deschis filmare, soția sa a leșinat și a trebuit să o ude cu apă.

Agresorul a fost arestat preventiv

Agresorul, în vârstă de 23 de ani, a mai avut probleme cu legea. Claudiu Sandu, prim procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov: ”A suferit o condamnare la pedeapsa de nouă luni de închisoare cu suspendare pentru conducere fără permis”, conform observatornews.ro .


populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 O informație care dă de gândit...

3 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?