Antena 3 și PSD continuă să-i considere niște cretini pe români...

Antena 3 și PSD continuă să-i considere niște cretini pe români...

Știre la Antena 3: Sondaj cu rezultate incredibile la alegerile prezidențiale. Candidatul care răstoarnă clasamentul

Un sondaj despre alegerile prezidențiale din 2019 vine cu un rezultat surprizător. Bătălia s-ar da între Klaus Iohannis și Viorica Dăncilă, iar Dan Barna ar fi pe locul trei, pândind greșelile celor doi. 

Președintele și premierul se bat pentru funcția de președinte al României, ceea ce ar reprezenta o premieră dacă ar câștiga o femeie.

Clasamentul ar arăta așa: Klaus Iohannis s-ar situa pe primul loc cu 31,8%, urmat de Viorica Dăncilă cu 18,3% și Dan Barna cu 16,1%.

Pe pozițiile următoare se clasează Mircea Diaconu cu 9,8%, Theodor Paleologu cu 3,7% și Kelemen Hunor cu 3,1%.




populare
astăzi

1 Citiți și voi ce s-a întâmplat în secunda doi după ce CCR a validat reforma privind pensiile magistraților

2 Jocurile Olimpice, un maraton sexual? O sportivă a avut curajul să explice de ce e criză de prezervative în Satul Olimpic

3 Un „lord” din energie, cu cifră de afaceri de 1,8 miliarde de euro și profituri de peste 200 de milioane de euro, cercetat de DIICOT pentru spălare de…

4 Aproape jumătate de milion de dolari dați pe închirierea de mașini pentru patru piloți F-16 trimiși în SUA. Miruță: „E strigător la cer”

5 Fiul președintelui Partidei Romilor Vaslui, amenințări șocante pe TikTok: „Vă tai pe toți! Nu are cine ce să îmi facă”