Dragnea a pârlit porcul și a împărțit șoriciul cu Sistemul! Vrem Comisie parlamentară pentru verificarea relațiilor „PORCEȘTI” ale Infractorului!

Dragnea a pârlit porcul și a împărțit șoriciul cu Sistemul! Vrem Comisie parlamentară pentru verificarea relațiilor „PORCEȘTI” ale Infractorului!

Comisarul.ro  din 20 iulie 2017:  Dragnea, de dragul adevărului, le spui și românilor pentru ce generali ai sacrificat, pârlit și ciopârțit tu porcul în 2013, SCLAVULE?

„Da, oameni buni, acest eveniment s-a petrecut în buricul Bucureștiului! Dragnea, de dragul adevărului, le spui și românilor pentru ce generali ai sacrificat, pârlit și ciopârțit tu porcul în 2013, sclavule? Da, oameni buni, așa s-a întâmplat, Dragnea a venit cu porcul „crescut ecologic” la el la fermă, la Salcia, în mijlocul Bucureștiului. Cu doi baloți de paie și cu toate cele necesare ritualului tăierii și pârlirii „ca la țară” unui porc.

Pentru cine a făcut asta? Pentru niște generali. Ei erau spectatorii și degustătorii. Dragnea era sclavul circar. Priceput să facă „un șorici fin”...

Dragnea, dacă tot ești așa de dornic să afli „adevărul” despre alegerile din 2009, de ce nu ne spui, sclavule, cine erau generalii cărora le-ai dat să guste din urechile proaspăt coapte, niște delicatese, așa cum le prezentai?”

Iată că informația prezentată în premieră de noi în vară începe să se confirme oficial. Nu credeți că se impune o Comisie parlamentară care să constate legăturile „porcești” ale Infractorului cu Sistemul?



populare
astăzi

1 Mutare misterioasă a Ucrainei?

2 De citit...

3 Scandalos / Cică nu sunt bani și vor de la noi, dar „aleșii” se plimbă prin cele mai exotice destinații!

4 Foarte interesant! / Citind povestea asta realizezi că în cazul Georgescu orice este posibil...

5 „Uneori avem prejudecăți că este o țară foarte înapoiată, dar este o țară frumoasă, cu mulți oameni drăguți și locuri foarte frumoase”