EBA, implicată într-un accident uşor în centrul Capitalei

EBA, implicată într-un accident uşor în centrul Capitalei

Elena Băsescu a fost implicată într-un accident rutier, în București, în zona Piața Charles de Gaulle.

Potrivit B1 TV, este vorba despre o tamponare ușoară, mașina acesteia fiind lovită de un șofer neatent care nu a respectat semnul de cedează trecerea.

Incidentul s-a petrecut în jurul orei 14:30, iar Elena Băsescu a plecat imediat la Spitalul Universitar pentru unele investigații medicale, în condițiile în care este însărcinată cu cel de-al doilea copil.

Din primele informații, analizele au ieșit bine, iar sarcina fiicei președintelui nu este în pericol.


populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 O informație care dă de gândit...

3 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?