Fotbal - Liga I: Viitorul Constanța - ASA Tg. Mureș 0-0

Viitorul Constanța a remizat pe teren propriu cu ASA Tg. Mureș, scor 0-0, luni, într-un meci din etapa a 13-a a Ligii I de fotbal.

Echipa oaspete a avut două bare, prin Bejan și Mureșan, și a fost din nou foarte aproape de gol în minutele de prelungire.

După acest rezultat, Viitorul are 14 puncte și ocupă locul 11 în clasamentul Ligii I, iar ASA Tg. Mureș, cu 23 de puncte, se menține pe locul 5.

FC Viitorul Constanța — ASA Tg. Mureș 0-0, stadion "Concordia" — Chiajna.

Arbitri: Robert George Dumitru (Sfântu Gheorghe); arbitri asistenți: Mircea Orbuleț (București), Stelian Slabu (Brașov); arbitru de rezervă: Iulian Călin (Ștefănești)

Observatori CCA: Costin Toma (Piatra Neamț) — CCA, Eduard Alexandru (Ploiești) — LPF.

2 Justiția din Ro a comis-o din nou! Asta e din aia jegoasă, făcută în nesimțire!

3 VIDEO Asta cu cei doi militari ucraineni de origine română, tată și fiu, o fi adevărată?

4 O dezvăluire care dă de gândit / „Din păcate, nu am avut ocazia să-l cunosc pe Zelensky în persoană. Probabil că are alte lucruri de făcut”