GHERȚOI/Tanța și Costel au ajuns în America! El, la costum, „RĂVĂȘITOAREA”, în ESPADRILE! VIDEO

GHERȚOI/Tanța și Costel au ajuns în America! El, la costum, „RĂVĂȘITOAREA”, în ESPADRILE! VIDEO

Gherțoii au ajuns miercuri în Statele Unite, iar la coborârea din avionul prezidenţial, Răvășitoarea a ieşit în evidenţă cu ţinuta lejeră, neobişnuită pentru astfel de momente, unde se impune un anumit protocol. Răvă are o ţinută casual, care contrastează cu ţinutele elegante din jur. Tănțica a ales o ţinută compusă din pantaloni de doc, o jachetă roz cu trei nasturi. Deh, ca orice tăntică aflată și ea într-o mică văcănțică...

Mai are vreo importanță că prezența Răvășitoarei la Summit-ul dedicat „prevenirii terorismului nuclear prin întărirea arhitecturii globale în domeniul securităţii nucleare” se potrivește ca nuca-n perete? Sau că privirile oficialilor prezenţi la aeroport au fost atrase de perechea de espadrile, purtate fără ciorapi, cu care Tanța a coborât din avionul prezidenţial?

În filmare se poate însă observa grija cu care șeful SPP, generalul Lucian Pahonțu, o escortează la mașină pe soția Gherțoiului. Săracul, de frică să nu mai dea ăla cu basca de capotă! 

Tanța și Costel au ajuns la Washington pentru a participa la un Summit dedicat prevenirii terorismului nuclear prin întărirea arhitecturii globale în domeniul securităţii nucleare. Summitul va dura doar o singură zi, dar familia Gherțoi și-a rezervat hotel pentru trei nopți.

La aeroport, cuplul a fost întâmpinat ambasadorul României la Washington, George Maior, și de ambasadorul SUA în România, Hans Klemm.





populare
astăzi

1 Documente / Această turnătoare a fost timp de 10 ani membră CNA...

2 „15.000 de euro în numerar, 4.000 de euro în bijuterii. Eram furioasă”

3 Stupoare la Chișinău după rezultatele unui sondaj realizat în România. Jurnalist: „Nu pot să înțeleg această combinație de trădare și spaimă”

4 Ce ar putea fi misterioasa aeronavă care s-a prăbușit recent lângă baza Area 51

5 Românul care l-a consiliat pe Trump anunță ce li se pregătește rușilor și coreenilor. „N-are nicio problemă să recurgă la metode foarte dure”