Handbalistele de la HC Vardar Skopje au pozat pentru un calendar sexy pe 2016 - GALERIE FOTO

Handbalistele de la HC Vardar Skopje, echipă care evoluează în grupa Ligii Campionilor din care face parte şi CSM Bucureşti, au pozat pentru un calendar sexy pe anul 2016.

Handbalistele de la HC Vardar Skopje au pozat pentru un calendar sexy pe 2016 (Imagine: www.handball-planet.com)

Proiectul aparţine celei mai mari companii de îmbuteliat apă minerală din Macedonia, iar sportivele sunt prezentate în fotografii artistice, în care ţinutele sexy ale jucătoarelor sunt asortate cu mingi de handbal, spaliere, imagini cu fanii echipei şi din vestiar.

Campioana Macedoniei, HC Vardar Skopje, evoluează în grupa 2 a Ligii Campionilor, alături de echipele CSM Bucureşti, Buducnost, Gyor, FC Midtjylland şi IK Savehof.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

2 Alegeri Ungaria 2026 / Când apar primele rezultate

3 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

4 „Aveam nevoie de banii din Fondul de rezervă ca să atenuăm criza din Golf, dar au fost tocați pe nimic”

5 O nouă rivală pentru Meloni? / Numele surpriză care agită politica italiană