Revoluția tăcută. Peste 1700 de magistrați cer RETRAGEREA legilor lui Toader! Vezi cine sunt și de unde provin

Revoluția tăcută. Peste 1700 de magistrați cer RETRAGEREA legilor lui Toader! Vezi cine sunt și de unde provin

Revoluția tăcută. 1.700 de magistrati solicita, intr-un memoriu adresat premierului Mihai Tudose si ministrului Justitiei, Tudorel Toader, retragerea proiectului de modificare a legilor justitiei. Semnatarii memoriului atrag atentia ca "nu se mai poate accepta intoarcerea in timp, la reglementari legislative existente anterior anului 1989, prin readucerea justitiei sub control politic si largirea nepermisa a atributiilor ministrului Justitiei". Magistratii mai subliniaza ca "Toate aceste modificari de esenta propuse de Ministrul Justitiei incalca flagrant MCV, rapoartele sale constante si fundamentele unei magistraturi firesti intr-un stat democratic. Aceste propuneri, odata intrate in vigoare, vor influenta cariera si activitatea profesionala a magistratilor pentru o perioada indelungata si vor produce dezechilibre in sistemul judiciar, aspecte ce au fost condamnate de Comisia Europeana in repetate randuri."

Magistratii mai arata, in memoriu, ca, desi avizul Consiliului Superior al Magistraturii nu este, potrivit legii, unul obligatoriu, el "nici nu poate fi nesocotit si desconsiderat".

Proiectul de Legi ale justiţiei nu va fi modificat, in ciuda avizului negativ al CSM, a declarat luni la Iaşi ministrul Justiţiei Tudorel Toader. El a precizat că nu se pune problema rescrierii proiectului de legi ale justiţiei.

Memoriul adresat de cei 1.000 de magistrati premierului si ministrului Justitiei:

LISTA MAGISTRAŢILOR (JUDECĂTORI ŞI PROCURORI)

CARE SUSŢIN MEMORIUL


1. Dragoş Călin, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
2. Ionuţ Militaru, judecător, Curtea de Apel Bucureşti
3. Claudiu Drăguşin, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
4. Dana Iuliana Stancu, judecător, Tribunalul Specializat Argeș
5. Costin Andrei Stancu, judecător, Curtea de Apel Pitești
6. Ioan-Paul Chiș, procuror, Direcția Națională Anticorupție
7. Marius Vâlcu, procuror, Direcția Națională Anticorupție
8. Anca Gheorghiu, judecător, Judecătoria Brașov
9. Georgeta Ciungan, judecător, Judecătoria Focșani
10. Gabriel Mustaţă, judecător, Judecătoria Constanța
11. Lucian-Cosmin Manoloiu, judecător, Judecătoria Slatina
12. Elena Mihaela Toma, judecător, Judecătoria Târgoviște
13. Florina Ionescu, judecător, Tribunalul Neamț
14. Anca Codreanu, judecător, Tribunalul Covasna
15. Bogdan Pîrlog, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
16. Rebecca Dinu, judecător, Judecătoria sectorului 1 București
17. Ana-Maria Aparaschivei, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava
18. Sergiu Cârlan, judecător, Judecătoria Cluj Napoca
19. Florin Cotoi, judecător, Tribunalul Botoșani
20. Dragoș Daniel Tatu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
21. Adina Octavia Tatu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
22. Constantin Dehenea, judecător, Judecătoria Medgidia
23. Ioana-Luciana Hanganu, judecător, Judecătoria Piatra Neamț
24. Alexandru Bogdan Popescu, judecător, Judecătoria Târgu Jiu
25. Corina Maria Florea, judecător, Judecătoria Oradea
26. Mihai Ștefan Ghica, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
27. Adrian Postelnicescu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
28. Andreea Nicolai, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
29. Elena Cretescu, judecător, Judecatoria sectorului 2 Bucureşti
30. Ioana Andreea Popescu, judecător, Tribunalul București
31. Cătălina Stoian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
32. Adrian Nicolae Dasca, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
33. Adrian Valentin Aparaschivei, judecător, Curtea de Apel Suceava
34. Daniel Bosînceanu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răducăneni
35. Marian Călușaru, procuror, Direcția Națională Anticorupție
36. Natalia Gherman, judecător, Judecătoria Oradea
37. Valentina Liliana Petrescu, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
38. Sorina Marinaș, judecător, Curtea de Apel Craiova
39. Doina Zavalași, judecător, Tribunalul Olt
40. Sorin Pasăre, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
41. Ionuț Călina, procuror, DIICOT Olt
42. Andreea Crăciun, judecător, Judecătoria Craiova
43. Raluca Ancuța, judecător, Judecătoria Craiova
44. Catalina Bran, judecător, Judecătoria Craiova
45. Minola Constantinescu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
46. Cirstea Marcu, judecător, Judecătoria Bălcești
47. Neacşu Diana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
48. Ailene Ancuța, judecător, Judecătoria Constanța
49. Cioplea Augustina, procuror, DIICOT Craiova
50. Chiurtu Greta, procuror, DIICOT Craiova
​1


51. Niță Manuela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
52. Ruxandra Grecu, judecător, Curtea de Apel București
53. Cristina Călușaru, judecător, Tribunalul Dolj
54. Laura Uce, judecător, Tribunalul Vâlcea
55. Codruța Rusu, judecător, Tribunalul Mureș
56. Irina Dumitru, judecător, Tribunalul Specializat Mureș
57. Ioana Ruxandra Malaescu, judecător, Tribunalul Gorj
58. Ramona Mornailă, judecător, Tribunalul Cluj
59. Florin Mornailă, procuror, DIICOT Cluj
60. Cornel Dobraniște, judecător, Curtea de Apel București
61. Alexandru Bica, judecător, Judecătoria Segarcea
62. Bogdan Cornea, judecător, Judecătoria Balș
63. Andreea Sima, judecător, Judecătoria Craiova
64. Dana Corina, judecător, Judecătoria Craiova
65. Cristian Ciolacu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
66. Bogdan Stoica, judecător, Judecătoria Brezoi
67. Pena Marian Dan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
68. Pena Emilia Cristina, judecător, Tribunalul Gorj
69. Anghel Pop, judecător, Tribunalul Sălaj
70. Livia Mercan, judecător, Tribunalul Argeș
71. Alexandru Codreanu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
72. Ștefan Aurelian Ispasoiu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov​
73. Adina Botezatu, judecător, Judecătoria Brașov
74. Anca Patriche, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
75. Adelina Zamfir, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 Bucureşti
76. Constantin Manoliu, judecător, Tribunalul Bihor
77. Valentin Florian Enache, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
78. Florentina Sandu, judecător, Judecătoria Oradea
79. Catalina Irina, judecător, Judecatoria Piatra-Neamt
80. Ștefania Bivolaru, judecător, Tribunalul București
81. Adrian Finică, judecător, Curtea de Apel Bacău
82. Sorina Finică, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
83. Barbu Lavinia, judecător, Judecătoria Târgoviște
84. Bîrță Tatiana, judecător, Judecătoria Craiova
85. Liana Anișoara Cocis, judecător, Tribunalul Cluj
86. Neacsa Ioana Mihaela, judecător, Tribunalul Argeș
87. Rares Ciausu, procuror, DIICOT ST Cluj
88. Anamaria Trancă, judecător, Curtea de Apel București
89. Florin Tohatan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
90. Amuscalitei Alin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
91. Amuscalitei Ioana, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
92. Cristian Monenci, judecător, Tribunalul Bihor
93. Ana-Maria Chirila, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
94. Mandache Ionut, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iasi
95. Mandache Claudia, judecător, Judecătoria Iași
96 Popa Adriana, judecător, Judecătoria Târgoviște
97. Florin Vilceanu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
98. Stefan Dobre, judecător, Judecătoria Buzău
99. Besu Ionel Laurențiu, judecător, Tribunalul Giurgiu
100. Bilan Paul, judecător, Judecătoria Iași
101. Elena Hach, procuror, PCA Brasov
102. Roxana Maria Călin, judecător, Tribunalul București
103. Profir Mihaela, judecător, Judecătoria Targu Jiu
104. Coman Claudia, judecător, Judecătoria Bolintin Vale
​2


105. Andrei-Radu Dincă, judecător, Judecătoria Alexandria
106. Francisc Nemeth, judecător, Curtea de Apel Constanța
107. Mara Isabella Iacob, judecător, Judecătoria Constanța
108. Irina Tirlea, judecător, Judecătoria Iași
109. Iulia Popescu, judecător, Judecătoria Găești
110. Popescu Octavian Adrian, judecător, Judecătoria Pucioasa
111. Predescu Monica Raisa, judecător, Judecătoria Ploiești
112. Elena Ciulin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
113. Ana Maria Ghiata, judecător, Judecătoria Hârlau​
114. Andra Vasile, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța​
115. Angelica Neacsu, judecător, Judecătoria Constanța
116. Ancuta Blanariu, judecător, Judecătoria Bacău
117. Stangaciu Horatiu Constantin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
118. Adrian Victor Vank, judecător, Judecătoria Brăila
119. Alexandra Luiza Barea Brezae, judecător, Tribunalul București
120. Bianca Patras, judecător, Curtea de Apel București
121. Hira Mădălina, procuror, DIICOT, ST Constanța ​
122. Andrea Costache, judecător, Tribunalul București​
123. Mihai Cepes, judecător, Judecătoria Timișoara ​
124. Stan Rareș Petru, procuror, DIICOT​
125. Adrian Ilie Ghirdoveanu, procuror, DIICOT BT Dâmbovița​
126. Grigore Surd, judecător, Tribunalul Satu Mare​
127. Irina Gabriela Popescu, judecator, Tribunalul București ​
128. Simona Elena Podea, judecător, Judecătoria Pitești​
129. Mihai Irina Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște ​
130. Ciprian Cosnita, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
131. Domniteanu Irina, judecător, Judecatoria Braila
132. Anca-Anamaria Mihai, judecător, Judecatoria Strehaia
133. Iuliana Cristina Velniciuc Ciuparca, judecător, Jud. Cluj Napoca
134. Bogdan Zdrenghea, judecător, Curtea de Apel Cluj
135. Chisbora Mircea Cristian, judecător, Judecatoria Bistrita
136. Luiza Elena Tuca, judecător, Judecătoria sector 2 Bucuresti
137. Ionut Borlan, judecător, Judecătoria Cluj-Napoca
138. Corina Muresan, judecător, Curtea de Apel Târgu Mureş
139. Flavius Muresan, judecător, Tribunalul Specializat Mureş
140. Larisa Isabella Munteanu, judecător, Tribunalul Ialomiţa
141. Ursa Gabriel Cristian, judecător, Tribunalul Mureş
142. Oana Maria Hodorogea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iasi
143. Valentin Iordan, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iasi
144. Moldovan Anca, judecător, Curtea de Apel Cluj
145. Irimia Andreea Raluca, judecător, Judecatoria Sectorului 3
146. Dan Dumitru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
147. Dumitru Bogdan Mihai, judecator la Judecatoria Constanta
148. Dumitrescu Cornelia, procuror DIICOT STConstanta
149. Laurentiu Bratosin, procuror DIICOT STConstanta
150. Simona Dicu, judecător, judecătoria Brezoi
151. Gilda Dancu, judecător, judecătoria Brezoi
152. Bozga Marian judecător, Judecătoria Marghita
153. Timar Dana-Florica. judecător, Judecătoria Marghita
154. Sălăjan Mădălina judecător, Judecătoria Marghita
155. Daniela Androhovici, judecător, Curtea de Apel Suceava
156. Diana Grigorean, judecător, Curtea de Apel Suceava
157. Iulia Gabriela Lulciuc judecător, Curtea de Apel Suceava
158. Temneanu Cătălin, judecător, Curtea de Apel Suceava
​3


159. Neculai Alina judecător, Curtea de Apel Suceava
160. Sas Remus judecător, Curtea de Apel Suceava
161. Ilenuta Bădiceanu, judecător, Tribunalul Arges
162. Negrea Drucan Petronela,- judecător, Judecătoria Deva
163. Negrea Drucan Gheorghe Daniel, judecător, Tribunalul Hunedoara
164. Resmerita Clement-Mihai, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Bucureşti
165. Roescu Ioana – Andreea, judecător, Judecătoria Drăgășani​
166. Predescu Daniela, judecător, Judecătoria Drăgășani​
167. Coșerea Constantin, judecător, Judecătoria Drăgășani
168. Liciu Ioana Herimina, judecător, Judecătoria Drăgășani
169. Mirela Cristina Stroe, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Drăgășani
170. Catalina Marcu, judecator, Curtea de Apel Suceava
171. Duţă Camelia – Tatiana, judecător, Tribunalul Ialomiţa
172. Sofia Sînziana Crişan, judecător, Tribunalul Bucureşti
173. Julien Stoiculescu, DIICOT Craiova
174. Camelia Stanciu, procuror, PCA Craiova
175. Adrian Tomozei, judecător, Judecătoria Onești
176. Monica Rodina, judecător, Curtea de Apel Cluj
177. Troaca Denisa, procuror, PCA Craiova
178. Adelina Codreș, judecător, Judecătoria Ploieşti
179. Nedelcu Nicolae, judecător, Judecătoria Ploieşti
180. Milu Graţiela Ramona, judecător, Curtea de Apel Braşov
181. Andra Dutescu, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucureşti
182. Dragos Păduraru, procuror, Direcţia Naţională Anticorupţie
183. Eniko Ivanovics, judecător, Judecătoria Oradea
184. Ioan Timis, judecător, Judecătoria Oradea
185. Oana Rugina, judecător, Judecătoria Oradea
186. Carmen Miron, judecător, Judecătoria Oradea
187. Marcela Teaha, judecător, Judecătoria Oradea
188. Laura Ursu, judecător, Judecătoria Oradea
189. Ciprian Hambaras, judecător, Judecătoria Oradea
190. Florin Popa, judecător, Judecătoria Oradea
191. Corina Gavra, judecător, Judecătoria Oradea
192. Burlacu Mirela Adriana, judecător, Judecatoria Buzau
193. Gogea Cristina, judecător, Tribunalul Covasna
194. Gogea Ştefăniţă, procuror, DIICOT ST Covasna
195. Monica Criste, judecător, Judecatoria Buftea
196. Cimpoieru Natalia, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
197. Draghiceanu Florentina procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
198. Badan Adelina procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
199. Valcu Dragos, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
200. Cristea Flavius, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
201. Croitoru Marcela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
202. Barbu Daniela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
203. Pantelimon Amina Speranta, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
204. Baciu Paula, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
205. Radulescu Gabriela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
206. Cîlniceanu Andra, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Craiova
207. Ghinescu Alina procuror, DIICOT ST Craiova
208. Scarlat Daniel procuror, DIICOT ST Craiova
209. Donka Eniko, judecător, Judecătoria Satu Mare
210. Husar Elena-Loredana, judecător, Judecătoria Satu Mare
211. Cojocariu Dana, judecător, Judecătoria Satu Mare
212. Doncea Andrei, procuror, PT Ilfov
​4


213. Bodnar Alinel, judecător, Judecătoria Satu Mare
214. Soponar Adriana, judecător, Judecătoria Satu Mare
215. Pojoga Valerian-Adrian, judecător, Judecătoria Satu Mare
216. Coste-Palincaş Simona, judecător, Judecătoria Satu Mare
217. Alexandra Carmen Lancrajan, procuror, DNA– S.Centrala
218. Scridon Ana-Maria, judecător, Judecătoria Satu Mare
219. Cristian Popa, judecător, Curtea de Apel Craiova
220. Matei Dorel George, judecător, Curtea de Apel Bucuresti
221. Belei Nicolae Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
222. Puf Ciprian Olivian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
223. Semen Eleonor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
224. Ungureanu Alin Gabriel, procurer, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara, delegat
Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
225. Curici Seia Iasmina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
226. Bianca Laura Găzdac, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg.Mureș
227. Axinte Maria, procuror DIICOT BT Tulcea
228. Băetrău Ionuţ, procuror DIICOT BT Tulcea
229. Stoica Marian Bogdan, judecător, Judecătoria Brezoi
230. Puşcaş Adina, judecător, Judecătoria Caransebeş
231. Pîţu Adrian Cătălin, judecător, Judecătoria Caransebeş
232. Negoiţă Liliana, judecător, Judecătoria Caransebeş
233. Olariu Doina, judecător, Judecătoria Caransebeş
234. Galescu Daniela, judecător, Judecătoria Caransebeş
235. Zîncă Thea judecător, Judecătoria Caransebeş
236. Gulutanu Alina Nadia, judecător Tribunalul Bucuresti
237. Alb Codruţa Violeta, judecător, Tribunalul Maramureş
238. Petrariu Roxana Mirela judecător, Tribunalul Maramureş
239. Abraham Adriana judecător, Tribunalul Maramureş
240. Balint Camelia judecător, Tribunalul Maramureş
241. Giuroiu Cătălin judecător, Tribunalul Maramureş
242. Soare Farc Anda judecător, Tribunalul Maramureş
243. Pop Virginia judecător, Tribunalul Maramureş
244. Gondor Oresia judecător, Tribunalul Maramureş
245. Simon Ligia judecător, Tribunalul Maramureş
246. Alina Mihaela Palancanu, judecător Tribunalul Neamț
247. Paul Ardeleanu, procuror DIICOT STConstanta
248. Vasile Bejan, procuror DIICOT STConstanta
249. Ţucă Marius Valentin, procuror DIICOT STConstanta
250. Ţucă Ionuţ Daniel, procuror DIICOT STConstanta
251. Tănase Carmen Ecaterina, procuror DIICOT STConstanta
252. Drăguşelea Codruţa Diana,procuror DIICOT STConstanta
253. Nicoleta Dogariu judecător Tribunalul București
254. Petronela Ionita judecător Tribunalul București
255. Stefana Pascaru, judecător Judecatoria Iasi
256. Dana Titian judecător Curtea de Apel Alba Iulia, detașată la DNA
257. Feurdean Ramona Marina, judecător Judecătoria Sectorului 4
258. Dari Bogdan Alexandru, judecător Judecătoria Sectorului 1
259. Laura Moroiu, judecător Judecătoria Piatra Neamţ
260. Adina Dumitrita Munteanu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
261. Ellzica Elena Tentiuc judecător Judecătoria Piatra Neamţ
262. Oana Afloarei judecător Judecătoria Piatra Neamţ
263. Petronela Botu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
264. Mircea Emil Amza judecător Judecătoria Piatra Neamţ
265. Maria Raducu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
​5


266. Raluca Magdalena Baltog judecător Judecătoria Piatra Neamţ
267. Claudia Veronica Vasiliu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
268. Iulia Emilia Apostol judecător Judecătoria Piatra Neamţ
269. Mihaela Maria Bumbu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
270. Cristina Dumitriu judecător Judecătoria Piatra Neamţ
271. Catalin Mirel Mormoe, judecător Judecatoria Piatra-Neamt
272. Roman Nelu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
273. Constantina Monica Turcu judecător Tribunalul Constanţa
274. Iulia Laura Opariuc Dan judecător Tribunalul Constanţa
275. Augustina Livia Nistor judecător Tribunalul Constanţa
276. Mirela Carapcea judecător Tribunalul Constanţa
277. Loredana Violeta Motoc judecător Tribunalul Constanţa
278. Alexandru Burtescu judecător Tribunalul Constanţa
279. Dumitru Radu Comsa judecător Tribunalul Constanţa
280. Moisă Cristina, judecător Curtea de Apel Braşov
281. Fitigau Vasile judecător Tribunalul București
282. Prepelita Nicolae judecător Tribunalul București
283. Adam Veronica judecător Tribunalul București
284. Zamfir Maria judecător Tribunalul București
285. Paicu Mihaela judecător Tribunalul București
286. Matei Viorica judecător Tribunalul București
287. Blidaru Mateescu Elena judecător Tribunalul București
288. Pintea Andreea judecător Tribunalul București
289. Alex Pop procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş
290. Bălan Laurenţiu, judecător Tribunalul Covasna
291. Rusu Cătălin, judecător Tribunalul Covasna
292. Velican Ioan Adrian, judecător Tribunalul Covasna
293. Munteanu Cosmin, judecător Tribunalul Covasna
294. Riza Florentin procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
295. Radian Tudor, procuror DIICOT ST Cluj
296. Irimies Corina procuror DIICOT ST Cluj
297. Oltean Emanuela procuror DIICOT ST Cluj
298. Deritei Daciana procuror DIICOT ST Cluj
299. Serena Militaru, judecător, Tribunalul București
300. Andreea Mihaela Popescu, judecător, Tribunalul București
301.Mircea Popescu, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
302. Mădălina Enache, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
303. Lixandroiu Elena, judecător Judecătoria Târgovişte
304. Preda Simona judecător Judecătoria Târgovişte
305. Pandel Ciprian judecător Judecătoria Târgovişte
306. Sultana Remi judecător Judecătoria Târgovişte
307. Zaharia Daniel, judecător Tribunalul Mehedinti​
308. Andrada-Roxana Penciuc, judecător Judecătoria Deva
309. Daniela-Cristina Ivan, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti
310. Alexandra Voinea, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti
311. Anca-Maria Bănică, judecător Judecătoria sector 2 Bucureşti​
312. Mitroi Cosmin-Radu, judecător Judecătoria Alexandria
313. Brateş Livia, judecător Judecătoria Alexandria
314. Rusu Adrian, judecător Judecătoria Alexandria
315. Zaharciuc Monica-Oana, judecător Judecătoria Alexandria
316. Mihalaşcu Marius-Ionuţ, judecător Judecătoria Alexandria
317. Chivu Anita-Georgiana, judecător Judecătoria Alexandria
318. Lăcătuşiu Maria Isabela, judecător Judecătoria Alexandria
319. Francesca Bujor judecător, Tribunalul Cluj
​6


320. George Nicolae Ionescu, judecător Tribunalul Argeş
321. Gudumac Octavian, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucuresti
322. Ion Anca-Mihaela, judecător Curtea de Apel Cluj
323. Irina Brandușa Ghilan procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Moinești
324. Loredana Foltea Creșu judecător Judecătoria Moineşti
325. Luis Magdalena Alexandu judecător Judecătoria Moineşti
326. Carmen Nela Pațilea judecător Judecătoria Moineşti
327. Darie Daniel judecător Judecătoria Moineşti
328. Anca Madalina Stan judecător Judecătoria Moineşti
329. Andreea Prichici judecător Judecătoria Moineşti
330. Paul Manciu judecător Judecătoria Moineşti
331. Ioana Dragusanu, judecator, Tribunalul Bucuresti
332. Ene Diana judecător Judecătoria Baia Mare
333. Precup Gabriela judecător Judecătoria Baia Mare
334. Farcaş Mădălina judecător Judecătoria Baia Mare
335. Avram Platon Anca, judecător Judecătoria Baia Mare
336. Axenta Marcel judecător Judecătoria Baia Mare
337. Neamţ Ioan Ilies, judecător Judecătoria Baia Mare
338. Ştef Diana judecător Judecătoria Baia Mare
339. Domniteanu Irina, judecător Judecatoria Braila
340. Ciomaga-Matostat Mihaela, judecător Judecatoria Botosani
341. Pată Daniel Marius, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
342. Iancu Margareta, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
343. Andrieș Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
344. Ion Aurelian, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
345. Moldoveanu Laurențiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
346. Liviu Zidaru, judecător Curtea de Apel Bucureşti
347. Crina-Cristina Capota, judecator, Judecatoria Dej
348. Corina-Maria Giurgiu, judecator, Judecatoria Bistrita
349. Ştefan Dorina –Roxana, judecator, Judecătoria Calafat
350. Georgescu Diana, judecator, Judecătoria Corabia
351. Vîntu Ana-Maria, judecator, Judecătoria Năsăud
352. Mihalache Cristina, procuror, PJ Focşani
353. Miclescu Camelia- Andreea judecator, Judecătoria Constanţa
354. Băluţoiu Andreea Corina, judecator, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
355. Draghici-Oprean Florenţa Rodica, judecator, Judecătoria Orşova
356. Drob Ana- Melinda, judecator, Judecătoria Roşiorii de Vede
357. Ştirbu Mirela Mădălina, procuror, PJ Slatina
358. Călin Radu Bogdan, procuror, PJ Slatina
359. Dobre Corina Teodora, judecator, Judecătoria Târgu Cărbuneşti
360. Crihana Anca, judecator, Judecătoria Galaţi
361. Răducu Alecsandru, procuror, PJ Câmpina
362. Suciu Sorana, judecator, Judecătoria Beclean
363. Stasiuc Mădălina , procuror, Bacău
364. Ciobanu Tudor, judecator, Judecătoria Podu Turcului
365. Brindea Oana Rozalia, procuror, Târgu- Mureş
366. Stoian Ioan-Andrei, procuror, PJ Reghin
367 Stroescu Georgeta Ancuța - Judecatoria Ploiesti
368. Iordache Laura, procuror, PJ Constanţa
369. Bărbieru Ionel, judecător, Judecătoria Botoşani
370. Puiu Alexandru, procuror, PJ Buftea
371. Gheorghe Mihai- Andrei, procuror, PJ Piteşti
372. Stîrlea Valentin Constantin – Judecătoria Calafat
373. Frunză Mălina, procuror, PJ Roman
​7


374. Ilaşcu Iuliana Andreea, procuror, PJ Suceava
375. Simion Iuliana-Maria, procuror, PJ Constanţa
376. Albescu Andrada – Judecătoria Novaci
377. Scaleţchi Constantin, procuror, PJ Tulcea
378. Şipoşi Andreea Alexandra –Judecătoria Giurgiu
379. Gabor Cristina, judecator, Judecătoria Brăila
380. Monica Palaghia, procuror, PJ Iaşi
381. Marius Palaghia, judecător, Judecatoria Iaşi
382. Adrian Romulus Stoian, judecător, Curtea de Apel Timisoara​
383. Florin Postolache, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
384. Corina Sacerdoteanu, judecator, Judecatoria Turnu Magurele
385. Mihaela Durnea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
386. Băra Răzvan Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
387. Blănaru Larisa Andreea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
388. Leontina Popescu, procuror, DIICOT Craiova
389. Coşniţă Ciprian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
390. Cuciureanu Iulia, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
391. Paul Ursa, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
392. Kadar Albert, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
393. Galea Ana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
394. Gheorghiu Anca Loredana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
395. Moldovan Claudiu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
396. Radu Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
397. Şerban Daniel Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
398. Voicu Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
399. Câţu Romana Maria Codruţa, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
400. Câţu Lilişor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov​
401.Gabriela Scutea, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
402. Andreea Benedek, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
403. Nica Iulian-Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
404. Apetri Oana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
405. Marin Ana-Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
406. Sandu Claudiu, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
407. Ghidiu Liliana Maria, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
408. Aldea Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
409. Răducu Mihai, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
410. Popescu Alina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
411. Dancă George Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
412. Sulu Marius, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
413. Bogdan Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
414. Teleky Lucreția, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
415. Ungureanu Elena Cerasela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
416. Ştefănescu Cezar, judecător, Curtea de Apel Bacău
417. Mihai Andreea Cecilia, judecător, Tribunalul Bucuresti
418. Bochis Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
419. Tanase Alina Elena, judecător, Tribunalul Brasov
420. Vlad Ţari, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
421. Cojocaru Cristian Mihai, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
422. Cruceru Cătălina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
423. Rizescu Florina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
424. Uncheşelu Alina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
425. Sîrbu Ioana-Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
426. Stoica Anca Maria, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
427. Macarie Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
​8


428. Barcău Adriana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
429. Truică Irina-Veronica, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
430. Mihali-Viorescu Lucian, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
431. David Daniel Marius, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
432. Ciocan Radu Andrei, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
433. Popescu Mariana, judecător, Judecătoria sectorului 2 București​
434. Ivan Mihaela Dorina, judecător, Judecătoria sectorului 2 București
435. Bochiş Angela, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
436. Anuţa Anişoara, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
437. Danusia Boicean, procuror sef serviciu, DNA Alba Iulia
438. Mihaela Beschiu, procuror, DNA Alba Iulia
439. Alina Rasovan, procuror, DNA Alba Iulia
440. Daniel Dumitru, procuror, DNA Alba Iulia
441. Dorel Soica, procuror, DNA Alba Iulia
442. Alexandrina Nan, judecător, Tribunalul Cluj
443. Dumitru Bocsan, judecător, Tribunalul Gorj
444. Carina Morie, judecător, Tribunalul Gorj
445. Andreea Titerlea, judecător, Tribunalul Gorj
446. Simina Staicu, judecător, Tribunalul Gorj
447. Camelia Badescu, judecător, Tribunalul Gorj
448. Carmen Budan, judecător, Tribunalul Gorj
449. Dorin Olaru, judecător, Tribunalul Gorj
450. Laura Sarcina, judecător, Tribunalul Gorj
451. Anamaria Creteanu, judecator Judecătoria sectorului 4 București
452. Andreea Bradu, judecator Judecătoria sectorului 2 București
453. Melania Cristina Rusu, judecator Judecătoria Pitesti
454. Adrian Rusu, judecator JudecătoriAlexandria
455. Piroş Tanța Florica, judecător, Judecătoria Sibiu
456. Lazăr Bianca, judecător, Judecătoria Sibiu
457. Chichişan Simona, judecător, Judecătoria Sibiu
458. Decă Iulia, judecător, Judecătoria Sibiu
459. Fălămaş Nicolae, judecător, Judecătoria Sibiu
460. Greissing Diana, judecător, Judecătoria Sibiu
461. Nicolau Marius, judecător, Judecătoria Sibiu
462. Lantaler Ana Maria, judecător, Judecătoria Sibiu
463. Lucuţa Adina, judecător, Judecătoria Sibiu
464. Păltineanu Maria, judecător, Judecătoria Sibiu
465. Radu Simona, judecător, Judecătoria Sibiu
466. Stroia Darian, judecător, Judecătoria Sibiu
467. Rohnean Claudia, judecător, Judecătoria Sibiu
468. Turcu Monica, judecător, Judecătoria Sibiu
469. Zăbavă Oana, judecător, Judecătoria Sibiu
470. Zereş Florin, judecător, Judecătoria Sibiu
471. Maga Mihaela Dorina, judecător, Judecătoria Botoşani
472. Lungu Lucian, judecător, Judecătoria Botoşani
473. Miron Constantin Ciprian, judecător, Judecătoria Botoşani
474. Ceică Liviu, judecător, Judecătoria Botoşani
475. Buha Nicoleta, judecător, Judecătoria Botoşani
476. Bîcu Ilie, judecător, Judecătoria Botoşani
477. Ungurean Anda Claudia, judecător, Judecătoria Botoşani
478. Dicu Maria, judecător, Judecătoria Botoşani
479. Bandol Ionuţ Daniel, judecător, Judecătoria Botoşani
480. Bandol Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
481. Corduneanu Daniel, judecător, Judecătoria Botoşani
​9


482. Cişmileanu Anabela Cristina, judecător, Judecătoria Botoşani
483. Ripiceanu Andreea Olivia, judecător, Judecătoria Botoşani
484. Neagu Radu Ionuţ, judecător, Judecătoria Botoşani
485. Miron Simona Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
486. Bărbieru Ionel, judecător, Judecătoria Botoşani
487. Isac Anamaria Iulia, judecător, Judecătoria Botoşani
488. Reftu Ramona Nicoleta, judecător, Judecătoria Botoşani
489. Bălăşanu Alexandru Cristian, judecător, Judecătoria Botoşani
490. Cojocaru Elena Cristina, judecător, Judecătoria Botoşani
492. Cristea Ramona, judecător, Judecătoria Botoşani
493. Burlacu Georgică, judecător delegat la Judecătoria Botoşani de la Tribunalul Botoşani
494. Tincu Diana Elena, judecător, Judecătoria Botoşani
495. Ciomaga Matostat Mihaela, judecător, Judecătoria Botoşani
496. Murariu Adrian Vasile, judecător, Judecătoria Botoşani
497. Corduneanu Anamaria, judecător, Tribunalul Botoşani
498. Ailioaie Andreea-Alexandra, prim-procuror în cadrul Parchetului de pe lângă
Judecătoria Gurahonț
499. Plic Romulus Răzvan, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria
Chișineu-Criș
500. Sighete Brigitte, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
501. Mihai Adrian, prim-procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
502. Nicolau Bogdan, judecător, Tribunalul Braila
503. Teodorescu Cristian-Dragoş, judecător, Tribunalul Braila
504. Teodorescu Anamaria, judecător, Tribunalul Braila
505. Roman Cătălina, judecător, Tribunalul Braila
506. Roş Vasilica, judecător, Tribunalul Braila
507. Nicolau Alina, judecător, Judecatoria Braila
508. Catalina Dan, judecător, Tribunalul Arges
509. Maria Liliana Gliga, procuror, Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu
510. Pintilei Silvia, judecător, Tribunalul Botoşani
511. Boancă Ivan Marlena, judecător, Curtea de Apel Târgu-Mureş;
512. Ivan Cătălin Marcel, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
513. Mircea Emil Ciprian, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureş
514. Mircea Galina, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş.
515. Moiceanu Nicolae Alexandru, procuror, PJ Gaesti
516. Lumineanu Marius Alexandru, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
517. Bălăceanu Dalia, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
518. Popa Cristiana Mirela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
519. Drăgan Mitu, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
520. Liță Marius, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
521. Floricioiu Smaranda, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
522. Fieroiu Alexandru Octavian, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
523. Stelescu Cristina Elena, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
524. Samoilă Octavian, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
525. Fulga Violeta, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
526. Chirvasiu Mihaela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
527. Țuglui Corina, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
528. Dumitrescu Valentina Mirela, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
529. Constantinescu Alina, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
530. Vlad Valentin, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
531. Dinu Camelia, judecător, Judecătoria Rm. Vâlcea
532. Cristin Antonio Chiscop , judecător, Judecătoria Brașov
533. Irina Sandu, judecător, Judecătoria Brasov
534. Stroe Mirela Cristina, judecător, Judecătoria Drăgășani
​10


535. Roxana Stanciu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
536. Roxana Manescu, judecător, Judecătoria sectorului 4 București
537. Anca Dobre, judecător, Judecătoria Pitesti
538. Daniela Teodorescu, judecător, Judecătoria Braila
539. Lazarescu Madalina, judecător, Tribunalul Buzau
540. Lefter Gabriel, judecător, Curtea de Apel Constanța
541. Nastase Dan Iulian, judecător, Curtea de Apel Constanța
542. Gheorma Carina, judecător, Curtea de Apel Constanța
543. Andrus Andreea, judecător, Curtea de Apel Constanța
544. Bacu Roxana, judecător, Curtea de Apel Constanța
545. Bodean Claudia, judecător, Curtea de Apel Constanța
546. Bondoc Irina, judecător, Curtea de Apel Constanța
547. Coada Cirpian, judecător, Curtea de Apel Constanța
548. Ianca Andreea, judecător, Curtea de Apel Constanța
549. Maris Beatrice, judecător, Curtea de Apel Constanța
550. Moga Revi Paulica, judecător, Curtea de Apel Constanța
551. Codrean Gheorghe, judecător Tribunalul Suceava
552. Petrocivi Daniela, judecător, Curtea de Apel Constanța
553. Poppa Ramona, judecător, Curtea de Apel Constanța
554. Rapeanu Claudiu, judecător, Curtea de Apel Constanța
555. Stanciu Nicolae, judecător, Curtea de Apel Constanța
556. Serban Mihaela, judecător, Curtea de Apel Constanța
557. Zalman Jelena, judecător, Curtea de Apel Constanța
558. Alina Hodoş, judecător, Judecatoria Reghin
559. Camelia Greabu, judecător, Judecatoria Reghin
560. Gabriela Badiu, judecător, Judecatoria Reghin
561. Ancuta Pop, judecător, Judecatoria Reghin
562. Dumitru Paşca-Tuşa, judecător, Judecatoria Reghin
563. Adrian Morar, judecător, Judecatoria Reghin
564. Dinu Cristian, procuror, DIICOT BT Sibiu
565. Sava Gh. Petru, procuror, DIICOT BT Sibiu
566. Enache Simona, procuror, DIICOT BT Sibiu
567. Sebesan Viorica, procuror, DIICOT BT Sibiu
568. Denis Gabriela Ghervase, judecător, Tribunalul Dolj
569. Adela - Ileana Bărbuţi, judecător, Tribunalul Dolj
570. Elvis Florea, judecător, Tribunalul Dolj
571. Dragulescu Leontin, judecător, Judecatoria Buzau
572. Deaconu Delia Alexandra, judecător, Judecatoria Buzau
573. Chiriac Florentina, judecător, Judecatoria Buzau
574. Margarit Simona, judecător, Judecatoria Buzau
575. Gradina Silviu, judecător, Judecatoria Buzau
576. Gurita Manole Rodica, judecător, Judecatoria Buzau
577. Uta Marcela, judecător, Judecatoria Buzau
578. Manciu Ovidiu, judecător, Judecatoria Buzau
579. Paun Felicia Nicoleta, judecător, Judecatoria Buzau
580. Sebastian Voinea, judecator, Judecatoria Targu Mures.
581. Alina Topan, judecator, Tribunalul Cluj
582. Marius Lupea, judecator, Tribunalul Cluj
583. Sipetan Ionut , judecător, Judecătoria Timișoara
584. Sipetan Adela, judecător, Judecătoria Timișoara
585. Margan Marcela , judecător, Judecătoria Timișoara
586. Flore Danina, judecător, Judecătoria Timișoara
587. Stela Stoicescu, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti​
588. Mihnea Valentin Stoicescu, judecător, Judecatoria Sector 1 Bucuresti​
​11


589. Roxana Mihaela Duma, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti​
590. Cristina Maria Fintoc, judecator, Judecatoria Sector 2 Bucuresti​
591. Dana-Ioana Rusu, judecator, Judecătoria Gherla
592. Constantin Irina, procuror, Direcția Națională Anticorupție
593. Ana-Maria Ruță, judecator, Judecătoria Pitesti​
594. Alina Oprea, judecator, Judecătoria Pitesti
595. Luiza Mogosanu, judecator, Judecătoria Pitesti
596. Capitan Corneliu, judecator, Judecatoria Satu Mare
597. Ples Bianca, judecator, Judecatoria Satu Mare
598. Baculescu Oana, judecator, Judecatoria Satu Mare
599. Sirbu Florina, procuror, PSJ1
600. Enescu George, procuror, PT Ilfov
601. Daniel Ciobanu, procuror, PJ Caracal
602. Ionescu Dana, procuror, PJ Sannicolau Mare
603. Nica Adrian, judecator, Judecatoria Fetesti
604. Ionescu Traian, judecator, Judecatoria Fetesti
605. Croitoru Radu, judecator, Judecatoria Fetesti
606. Dan Adrian, judecator, Judecatoria Fetesti
607. Diana Cristea, judecator, Judecătoria Turda
608. Corina Corovei, judecator, Judecătoria Turda
609. Constantina Bucea, judecator, Judecătoria Turda
610. Ioana Ciobănescu, judecator, Judecătoria Turda
611. Sabina Cotoară, judecator, Judecătoria Turda
612. Maria Filip, judecator, Judecătoria Turda
613. Laura Grigoraș, judecator, Judecătoria Turda
614. Teluța Pantelimon, judecator, Judecătoria Turda
615. Cristina Pop, judecator, Judecătoria Turda
616. Adriana Pușcașu, judecator, Judecătoria Turda
617. Constantin Axinte, judecator, Judecătoria Turda
618. Vlad Loor, judecator, Judecătoria Turda
619. Florin Unguraș, judecator, Judecătoria Turda
620. Călin Cioban, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
621. Radu Florea, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
622. Marian Trif, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
623. Dragoș Șimon, ,procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
624. Stefan Irina, judecator, Tribunalul Bucuresti ​
625. Gurita Manole Daniel, judecator, Judecatoria Buzau
626. Nicolae Nedelcu, judecator, Judecătoria Ploiești.
627. Mihaela Haprian, judecător, Tribunalul Satu Mare
628. Circiumaru Lavinia, judecător, Tribunalul București
629. Radu Cristina, judecător, Curtea de Apel Ploiesti
630. Voiculescu Gabriela, judecător, Judecătoria Giurgiu
631. Niculescu Maria, judecător, Judecătoria Giurgiu
632. Lazăr Ana, judecător, Judecătoria Giurgiu
633. Pletea Diana, judecător, Judecătoria Giurgiu
634. Necula Cosmin, judecător, Judecătoria Giurgiu
635. Dumitru Cristian, judecător, Judecătoria Giurgiu
636. Crăițoiu Genica, judecător, Judecătoria Giurgiu
637. Ștefănescu Anca, judecător, Judecătoria Giurgiu
638. Neghină Ionel, judecător, Judecătoria Giurgiu
639. Măcsinoiu Alexandru, judecător, Judecătoria Giurgiu
640. Păduraru Ana Maria, judecător, Judecătoria Giurgiu
641. Dunca Ramona, judecător, Judecătoria Giurgiu
642. Delcea Sergiu, judecător, Judecătoria Giurgiu
​12


643. Cristian Alin, judecător, Judecătoria Giurgiu
644. Cătălin Stanculescu, judecător, Judecătoria Strehaia
645. Rus Lucian Claudiu, procuror, DNA Oradea
646. Minaev Iulian, judecător, Judecătoria Constanța
647. Codreanu Roxana, judecător, Judecătoria Constanța
648. Neacşu Gabriel, judecător, Judecătoria Constanța
649. Grădinariu Cristina, judecător, Judecătoria Constanța
650. Breşug Denisa, judecător, Judecătoria Constanța
651. Mircioi Marilena, judecător, Judecătoria Constanța
652. Vieru Monica, judecător, Judecătoria Constanța
653. Sîrghe Anca, judecător, Judecătoria Constanța
654. Vasile Adriana-Mihaela, judecător, Judecătoria Constanța
655. Banoti Mădălina, judecător, Judecătoria Constanța
656. Deculescu Diana, judecător, Judecătoria Constanța
657. Nastasia Marius, judecător, Judecătoria Constanța
658. Văduva Victor, judecător, Judecătoria Constanța
659. Crasovschi Alina, judecător, Judecătoria Constanța
660. Ilie Constanţa, judecător, Judecătoria Constanța
661. Preduţ Dorin, judecător, Judecătoria Constanța
662. Rizea Monica, judecător, Judecătoria Constanța
663. Pecheanu Laura-Ioana, judecător, Judecătoria Constanța
664. Gherasim Delia, judecător, Judecătoria Constanța
665. Butaru Ciprian-Gabriel, judecător, Judecătoria Constanța
666. Crăciun Elena-Lavinia, judecător, Judecătoria Constanța
667. Lefter Alina, judecător, Judecătoria Constanța
668. Mesrobian Loredana, judecător, Judecătoria Constanța
669. Stamate Daniela-Alexandra, judecător, Judecătoria Constanța
670. Timoaşcă Maria, judecător, Judecătoria Constanța
671. Pârleţeanu Anca, judecător, Judecătoria Constanța
672. Smarandi Costin, judecător, Judecătoria Constanța
673. Barac Iulia, judecător, Judecătoria Constanța
674. Sorescu Oana-Mihaela, judecător, Judecătoria Constanța
675. Davidencu Răzvan-Vladimir, judecător, Judecătoria Constanța
676. Ticea Valentin, judecător, Judecătoria Constanța
677. Ardeleanu Bogdan, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
678. Lăzău Mihaela, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
679. Moța Adrian, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
680. Nasz Csaba Bela, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
681. Scărlătescu Ovidiu-Ștefan, judecător, Judecătoria Sannicolau Mare
682. Tatiana Ionela Oprea Miha, procuror, DIICOT ST Pitești, delegată​
683. Săndel Boțoghină, procuror, DIICOT ST Pitești ​
684. Valentin Mihai, procuror, DIICOT ST Pitești
685. Anuta Anişoara, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
686. Bădan Mihai Claudiu procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
687. Tudor Florian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani
688. Ioan Fundătureanu judecător, Curtea de Apel Pitești
689. Adina Fundătureanu judecător, Curtea de Apel Pitești
690. Mirică Raluca, procuror DNA
691. Bodu Ciprian, procuror DNA
692. Muraru Georgiana, judecător Judecătoria Pucioasa
693. Coman Vasile, judecător Judecătoria Pucioasa
694. Vlaicu Lucreția, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
695. Scurtu Alexe, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
696. Ciprian Tița, judecător Tribunalul Ilfov
​13


697. Lucia Dobrin, judecător Curtea de Apel Timișoara
698. Rotundu Gabriela Adriana, judecător Judecătoria Iaşi
699. Rotundu Simon, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
700. Codreanu Roxana Andreea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
701. Obreja Irinciuc Andreea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
702. Carmen Pavăl judecător, Tribunalul București
703. Alexandra Vișan judecător, Tribunalul București
704. Iulian Dîrzeanu judecător, Tribunalul București
705. Luminița Calciu judecător, Tribunalul București
706. Daniela Dudu judecător, Tribunalul București
707. Dana Alina Popescu judecător, Tribunalul București
708. Ioana Liliana Ramirez-Molina judecător Tribunalul Cluj
709. Adrian Popescu, judecător Tribunalul Cluj
710. Adina Monica Burdan, judecător Curtea de Apel Timisoara
711. Ivescu Iulia Mădălina judecător Judecătoria Bacau
712. Bărbulescu Codruţ Marian judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
713. Bartha Kinga Agota, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
714. Dancă Oana Ecaterina, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
715. Gîţă Ana-Maria, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
716. Maroti Kovacs Ildiko, judecător Judecătoria Sfântu Gheorghe
717. Dimitriu Denis, procuror, PJ Mediaş
718. Gavrilă Alina, procuror, PJ Mediaş
719. Gligor Anca, procuror, PJ Mediaş
720. Iana Ovidiu, judecător Tribunalul Buzau
721. Vlad Elena Cristina, judecător Tribunalul Buzău
722. Mircea Stan, judecător Curtea de Apel Pitești
723. Stan Amalia Veronica- Judecătoria Târgoviște
724. Mușuroiu Diana, judecător Judecătoria Târgoviște
725. Ciobăniță Cristiana, judecător Judecătoria Găești
726. Venczel Ramona, judecator Judecatoria Tg.-Carbunesti
727. Popescu Mihaela, judecator Judecatoria Tg.-Carbunesti
728. Cornescu Daniel judecator JudecatoriaTg.-Jiu
729. Durla Cristina, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
730. Bijnea Catalin, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
731. Andrei Elena, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
732. Bondoc Radu, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
733. Baloi Cosmin- procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Tg.-Carbunesti
734. Bordeianu Bianca Elena judecător, Judecătoria Iasi
735. Sebastian Olteanu, judecător Tribunalul Prahova
736. Vişinescu Ionuţ Gabriel, judecător, Judecătoria sectorului 4 Bucureşti
737. Tartea Anca-Maria, procuror Parchetul de pe langa Judecatoria Constanţa
738. Sauciuc Andrei, judecător, Judecătoria Dorohoi
739. Cristea Virgil, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Alba Iulia
740. Puşcaş Mădălina, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Alba Iulia
741. Volintiru Alexandru Nicolae judecător, Judecătoria Bolintin Vale
742. Pop-Blaga Marius, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Salonta
743. Cobiscan Alexandru judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
744. Savu Ana, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
745. Anton Carla, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
746. Gavrilă Bogdan, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
747. Oprea Ioana, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
748. Constantinescu Andreea, judecător, Judecătoria Sector 1 Bucureşti
749. Liviu Urziceanu, judecător Judecătoria Arad
750. Barbura-Turcu George, judecător Tribunalul Salaj
​14


751. Apostol Marina, judecător Tribunalul Vaslui
752. Mihaela Kolaritz-Petrescu, judecător Judecatoria Galati
753. Asmarandei Andrei Iulian, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Buftea
754. Cotelnic Alexandru, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Buftea
755. Bordeianu Bianca Elena, judecător, Judecătoria Iaşi
756. Istrate Manuela, judecător Judecătoria Târgoviște
757. Șotângeanu Lucia, judecător Judecătoria Târgoviște
758. Grecu Florina, procuror, PJ Rosiori de Vede
759. Burca Ion Daniel, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
760. Niţă Manuela, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
761. Dicanu Mihaela, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
762. Rogoveanu Emilia, procuror Parchetul de pe langa Judecătoria Craiova
763. Daniela Bolovan, judecător Tribunalul Gorj
764. Antoaneta Lotica Tilvescu, judecător Tribunalul Gorj
765. Antoniu Simon, judecător Curtea de Apel Cluj
766. Negrău Andrei Sergiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
767. Totora Vlad Cosmin procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
768. Tomescu Alexandra Sorina procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Călăraşi
769. Ceobanu Alina Geta procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
770. Ciobanu Ionică Daniel procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
771. Vasile Marc Emilian procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
772. Tabacu Ioana Cătălina, judecător Judecătoria Vânju-Mare
773. Marin Liana-Georgiana, judecător Judecătoria Vălenii de Munte
774. Crişan April Mihaela, judecător Judecătoria Oradea
775. Aldea Simona Tunde, judecător Judecătoria Târgu Mureş
776. Alexa Alexandru, judecător Judecătoria Târgu Mureş
777. Cârstea Adrian Mihai, judecător Judecătoria Târgu Mureş
778.Căilean Andreea, judecător Judecătoria Târgu Mureş
779. Ferenczi (Foltiş) Adina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
780.Gabor Crina Bianca, judecător Judecătoria Târgu Mureş
781. Grama Măria Magdalena, judecător Judecătoria Târgu Mureş
782. Nagy Csilla Noemi, judecător Judecătoria Târgu Mureş
783. Nicolau Ioana Aura, judecător Judecătoria Târgu Mureş
784. Orza (Rusu) Ioana Raluca, judecător Judecătoria Târgu Mureş
785. Preda Stela, judecător Judecătoria Târgu Mureş
786. Prichindel Georgiana Simona, judecător Judecătoria Târgu Mureş
787. Alexandrescu Carmen Salomee, judecător Judecătoria Târgu Mureş
788. Schwartz Cristina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
789. Siko Laszlo Csaba, judecător Judecătoria Târgu Mureş
790. Toma Claudia, judecător Judecătoria Târgu Mureş
791. Vârjan Iuliana, judecător Judecătoria Târgu Mureş
792. Voinea Sebastian, judecător Judecătoria Târgu Mureş
793. Cojocariu Daniela Florina, judecător Judecătoria Târgu Mureş
794. Catrinoiu Dragoş, judecător Judecătoria Târgu Mureş
795. Dumitrescu Dumitru Paul, judecător Judecătoria Târgu Mureş
796. Pavel Ionuţ, judecător Judecătoria Târgu Mureş
797. Roşiu Simona, judecător Judecătoria Târgu Mureş
798. Sălăgean Dumitriţa, judecător Judecătoria Târgu Mureş
799. Roxana Stoenescu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 Bucureşti
800. Olteanu Simona, judecător Tribunalul Olt
801. Dumbrăveanu Andreea Maria, judecător Tribunalul Bucureşti
802. Dumbrăveanu Călin, procuror DIICOT
803. Raluca Elena Isepciuc, judecător Tribunalul Iaşi
804. Stefanescu Ioana Cristina, judecător Curtea de Apel Ploieşti
​15


805. Stoenescu Oana, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
806. Constantin Irina, procuror DNA
807. Cristina German procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
808. Tokos Lehel procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
809. Colceriu Sorin Mihai procuror Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
810. Diana Dinca, judecător Tribunalul Sibiu
811. Ionela Nanu, judecător Tribunalul Gorj
812. Pop Ciprian Dumitru, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduş
813. Ioana Păsculeț, judecător Curtea de Apel Cluj
814. Ioan Gaga, judecător Tribunalul Cluj
815. Mihaela Beldie Canela, procuror DNA​
816. Iulia Bilciu, procuror DNA​
817. Ana- Maria Nedelcu, procuror DNA​
818. Cosmin Iordache, procuror DNA​
819. Raluca Anghel Gheorghe, procuror DNA​
820. Iulia Crişan, procuror DNA
821. Cosmin Adomnitei, judecător Judecătoria Carei
822. Constantinescu Mihai Marius, procuror DIICOT Structura centrală
823. Dobocan Doru, procuror DIICOT Cluj
824. Andreea Cristina Vlăsceanu, judecător Judecătoria Sectorului 4
825. Alexandru Asmarandei, judecător Judecătoria Zărneşti
826. Simona Taus, judecător Judecătoria Zărneşti
827. Ionel Pădurariu, judecător Judecătoria Zărneşti
828. Cazac Anca, judecător Judecătoria Zărneşti
829. Lorena Dobrii, judecător Judecătoria Zărneşti
830. Mihaela Roibu, judecător Tribunalul Timiș
831. Beatrice Pitrop, procuror, PJ Constanta
832. Cîrjan Doru Vlad, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
833. Olteanu Dragos, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
834. Alexandra Buzoianu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
835. Toduta Valentin Gheorghe, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
836. Barol Alin-Gabriela, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
837. Iancu Ioana-Cristina, judecător Judecătoria Galati
838. Iancu Traiam-Laurentiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
839. Cosmina Chirila, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
840. Ioniți Anita, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
841. Iordache Valeriu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
842. Balaban Costica, judecător Judecătoria Sector 3 Bucureşti
843. Madalinna Vârtopeanu, judecător Judecătoria Timisoara
844. Ionaș Petru, judecător Judecătoria Lugoj
845. Chirita Oana, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
846. Ilyeş Maria, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
847. Satmarici Diana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
848. Marian Virgil, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
849. Solomon Marian, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
850. Vosmin Sterea-Grossu, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
851. Seesea Oana Georgiana, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
852. Sava Alexandra Teona, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Harlau
853. Tămăzlăcaru Crina, judecător Judecătoria Alba-Iulia
854. Mălina Nițica, judecător Judecătoria Timisoara
855. Georgescu Marinela Aniela, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
856. Ionescu Bogdan Petru Nicolae, judecător Judecătoria Videle
857. Claudia Stingă, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
858. Popa Irina, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
​16


859. Lazar George Alexandru, judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
860. Matei Andreea-Isabella, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuşi
861. Stanciulescu Bogdan, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
862. Raducu Liliana-Dorina, judecător Judecătoria Sector 5 Bucureşti
863. Munge Mircea, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
864. Alina Ghită, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
865. Pau Adriana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
866. Maria Mihuț, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
867. Anca Pușcașu, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
868. Peter Ruxandra, judecător Judecătoria Cluj-Napoca
869. Carastoian Irina, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
870. Rarinca Felicia Tincuta, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
871. Viorel Serban, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 Bucureşti
872. Bulat Sergiu, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
873. Popescu Mirela Alexandra, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
874. Pascaru Gema Celina, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
875. Razvan Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
876. Cazacu Dan Constantin, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
877. Bădulescu Mihaela Roxana Ioana, judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
878. Cîrlănaru-China Raluca, judecător Judecătoria Gherla
879. Halip Alexandra, judecător Judecătoria Iasi
880. Bătrânu Iuliana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
881. Diana Siclitaru, judecător Judecătoria Sector 2 Bucureşti
882. Ostafie Andrei, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
883. Lica Mihaela Cristina, judecător Judecătoria Sector 3 Bucureşti
884. Guiu Georgiana Edwina judecător Judecătoria Sector 1 Bucureşti
885. Paraschiv Diana Nicoleta judecător Judecătoria Sector 4 Bucureşti
886. Dospinescu Denisa-Minodora, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Moineşti
887. Bichiș Diana judecător Judecătoria Dej
888. Vlas Delia Maria judecător Judecătoria Dej
889. Carpinean Cristiana Camelia judecător Judecătoria Dej
890. Carmen Camelia Baila, judecător Tribunalul Arad
891. Neagos Sorina, judecător Tribunal Bihor
892. Adrian Păcurar, judecător Tribunalul București
893. Berende Ruxandra Maria, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
894. Mic Ioana, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
895. Meszaros Ioana Adina, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
896. Hohota Adrian Ionuț, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
897. Lazăr Ancuța, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
898. Bradea Vlad Dumitru, procuror Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
899. Ilisie Teofil , procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
900. Baraila Roxana Cristina, judecător Tribunalul Specializat Arges
901. Alexandra Ioana Antonache, judecător Judecatoria Sectorului 4
902. Oana Livia Apetri, judecător Judecatoria Targu Neamt
903. Dana Belciug, procuror Directia Nationala Anticoruptie
904. Golban Adrian, procuror DNA - ST Timisoara
905. Madalina Cioara, judecător, Tribunalul Vaslui
906. Grecescu Cristian-Marius, judecător, Tribunalul Dolj
907. Iustina Jora Boerosu, judecător Judecatoria Bacău
908. Emanuela Popescu, judecător Judecatoria Bacău
909. Ana Maria Candet, judecător Judecatoria Bacău
910. Alexandra Manole, judecător Judecatoria Bacău
911. Iulia Enache, judecător Judecatoria Bacău
912. Cătălin Silviu Enache, judecător Judecatoria Bacău
​17


913. Radu Dorobantu, judecător Judecatoria Bacău
914. Cristian Constantinescu, judecător Judecătoria Campina
915. Mindru Luminita Mirela, judecator, Judecatoria Sect. 2
916. Paul Tudor Grip, procuror, PJ Vaslui
917. Adriana Apostol, judecator, Judecatoria Roman
918. Diana Raluca Tarhon, judecator, Judecatoria Onesti
919. Diana Elena Olaru, procuror, PJ Timisoara
920. Angelica Ulianov, judecator, Judecatoria Constanta
921. Gabriel Ulianov, procuror, PJ Constanta
922. Adriana Tascan, judecator, Judecatoria Buftea
923. Mirza Alina, judecator, Judecatoria Focsani
924. Delia Boicu, judecator, Judecatoria Focsani
925. Claudia Prilogan, judecator, Tribunalul Bucuresti
926. Dan Manea, judecator, Tribunalul Bucuresti
927. Căpătîna Maria Luiza, procuror, DNA – S. Centrala
928. Cojocaru George Daniel, procuror, DNA – S. Centrala
929. Valina Calarasu, DNA
930. Achim Ana Maria, judecator, Judecatoria Ploiesti
931. Dinica Mihai, procuror, PJ Făurei
932. Stefana Carasel, procuror, PJS1
933. Sutrea Aurelia, procuror, PJ Arad
934. Dobre Mihai, procuror, PJ Arad
935. Zavoianu Catalin, procuror, PJ Caracal
936. Popescu Cristian, procuror, PJ Caracal
937. Diaconu Antonia, procuror, DIICOT – S. Centrala
938. Cazacu Diana, procuror, PJ Caracal
939. Corina Dinica, procuror, PJ Pitesti
940. Laura Dobrea, procuror, PT Braila
941. Bogdan Rocsin, procuror, PJS6
942. Beatrice Simion, judecator, JS5
943. Madalina Chircu, judecator, JS4
944. Dietrich Magdalena, judecator, Tribunalul Timis
945. Marcu Ionut, procuror, DIICOT S. Centrala
946. Alexandru Soltan, procuror, DIICOT Ploiesti
947. Ana Maria Pricope, procuror, PJS1
948. Stanta Doina, procuror, PCA Craiova
949. Onea Dalidis Nicoleta Irina, procuror, PCA Craiova
950. Alexandru Marian Statescu, judecator, Tribunalul Bucuresti
951. Daniela Mursoi, procuror, PT Gorj
952. Ioana Maria Cimpean, judecator, Judecatoria Timisoara
953. Alexandru Serban, judecator, Curtea de Apel Brasov
954. Constantin Florin Toloagra, procuror, PJ Gherla
955. Ada Tetean Vinteler, procuror, PJ Gherla
956. Alexandru Oancea, procuror, PJ Gherla
957. Puscasu Voicu, judecator, Judecatoria Deva
958. Puscasu Florina, judecator, Judecatoria Faget
959. Ioana Elena Cimpean, procuror, PJS2
960. Adrian petrescu, procuror, PJS2
961. Andreea Raluca Prepelita, procuror, PJS2
962. Dan Manone, procuror, PJS2
963. Mihai Mesaros, procuror, PJS2
964. Gabriela Taras, procuror, PJS2
965. Raluca Alexandra Munteanu, procuror, PJS2
966. Irina Isar, procuror, PJS2
​18


967. Dobrin Irina Andreea, procuror, PJS2
968. Crsitina Frincu, procuror, PJS2
969. Remus Coman, procuror, PJS2
970. Mocanu Marius, procuror, PJS2
971. Man Ciprian, procuror, DNA S. Centrala
972. Meszaros Robert Sebastian, procuror PJ Carei
973. Margina Catalin, procuror, PT Bacau
974. Florin Beniamin Chichinesdi, judecator, Judecatoria Beius
975. Alexandru Bejan, judecator, Tribunalul Arges
976. Teliceanu Viorel, procuror, PJ Constanta
977. Andrei Camelia, procuror, PJ Constanta
978. Anca Iorgu, procuror, PJ Constanta
979. Timis Elena, procuror, PJ Constanta
980. Defta Lizeta, procuror, PJ Constanta
981. Sitiavu Georgiana, procuror, PJ Constanta
982. Apostol Georgiana, procuror, PJ Constanta
983. Popescu Adela, judecator, Tribunalul Valcea
984. Eugenia Stefania Vasile, judecator, Judecatoria Motru
985. Gulin Catalina, procuror, PJ Constanta
986. Cristea Ana, procuror, PJS5
987. Gheorghe Cristian, procuror, PJS6
988. Nitescu Rodica, procuror, PJ Constanta
989. Diamandescu Ioana, procuror, PJ Constanta
990. Mircea Nora, procuror, PJ Constanta
991. Lucian Gheorghe, procuror, PJ Constanta
992. Criste Remus, procuror, PJ Sibiu
993. Georgiana Tudor, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
994. Emanuela Dulgheru, judecator, Tribunalul Bucuresti
995. Camelia Panaitescu Alegria, judecator, JS1
996. Diana Froicu, judecator, Judecatoria Oradea
997. Orzata Maria Manuela, judecator, JS1
998. Mihai Monica Mihaela, judecator, Judecatoria Galati
999. Ramona Maria Barbulescu, judecator, Judecatoria Brasov
1000. Cristina Craciun, judecator, Tribunalul Timis
1001.Cinca Mihaela, judecator, Judecatoria Slatina
1002. Ionela Tatiana Dimofte, judecator, Judecatoria Buftea
1003. Puiulescu Constantin-Cosmin, procurer, PJ Curtea de Arges
1004. Ungureanu Cosmin, judecator, Judecatoria Slatina
1005. Lucian Ciucur, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1006. Zaharia Lupu Florin Mircea, judecator, Judecatoria Iasi
1007. Salaru Ilie Andrei, procurer, PJS1
1008. Rus Lavinia, procurer, Parchetul de pe langa Judecatoria Faget.
1009. Oceanu Alina, judecator, Judecătoria Găești
1010. Naghiu Dida Adina, procurer, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
1011. Pericle Briceag, judecator, Judecătoria Sibiu
1012. Marilena Neacsu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1013. Aurora Burtescu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1014. Claudia Bargan, judecator, Tribunalul Bucuresti
1015. Cristina Dicu, judecator, Tribunalul Galati
1016. Razvan Dicu, judecator, Tribunalul Galati
1017. Corina Unguraș , procuror, PJ Oradea
1018. Daniel Mirauta, judecator, Tribunalul Iasi
1019. Ioana Vernea, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
1020. Violeta Nae, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
​19


1021. Vasile Airinei, procuror, DIICOT -ST IASI
1022. Ana Mângăță, judecator Tribunalul Neamţ
1023. Iftinca-Voicu Ana-Maria, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti:
1024. Vasile Roxana Iuliana, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1025. Petru Miruna, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1026.. Perianu Raluca, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1027. Paiusi Carmen, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti​
1028. Cătălin Serghei, judecator, Tribunalul Neamţ
1029. Popovici Gheorghe, procuror, DNA
1030. Muntean Adrian Valentin, procuror, DNA
1031. Popovici Irina Felicia, , procuror, DNA
1032. Ardelean Cristian Marius, , procuror, DNA
1033. Pantea Cosmin, , procuror, DNA
1034. Theodor Pavelescu, procurer, PT Cluj
1035. Tudor Grigoraș, procuror DNA​
1036. Aurelia Enache, procuror DNA
1037. Prața Vasile, procuror, DIICOT București
1038. Cristina Munteanu, judecator, Judecatoria Brasov
1039. Ruxandra Dincă, judecator, Judecătoria Turnu Măgurele
1040. Stefan Gheorghe Daniel, procuror, PT Bacau
1041. Dan Liviu Bubuiug, procuror, DIICOT Salaj
1042. Dan Budusan-Diicot BT Salaj
1043. Dragota Cristian, procuror, DIICOT Maramures
1044. Delia Adomnicai, procuror, DIICOT- Bt Maramures
1045. Raul Radmacher, procuror, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1046. Dosantos Rodrigues Cristina, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1047. Lumperdean Ioan, procuror, DIICOT -BT Bistrița-Nasaud
1048. Conortos Constantin, procuror, DNA - ST Constanta
1049. Donţete Loredana Alina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
1050. Toader Daniela, judecator Tribunalul Bucuresti
1051. Leontică Paul-Teodor, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
1052. Laura Mihaela Pulbere, judecator, T.Gorj
1053. Mihaela Pacuraru, judecator, T.Gorj
1054. Otilia Popescu, judecator, T.Gorj
1055. Carmen Vatafu, judecator, Jud.Tg-Jiu
1056. Marius Nanu, procuror, Diicot Gorj
1057. Ivancioiu Florentina, judecator Tribunalul Bucuresti
1058. Sorin Constantinescu, procuror DNA
1059. Cristina Constantinescu, judecator la Tribunalul Constanta
1060. Gabriela Stanciu, procuror DNA
1061. Vasile Abagiu, procuror DNA
1062. Andrei Bodean, procuror DNA
1063. Nadia Zlate, procuror DNA
1064. Elena-Teodora Rotea, procuror DNA
1065. Beteringhe Sorin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
1066. Andreea Manuela Popovici, judecator, Tribunalul Bacau
1067. Ștefănoaia Silvia, procuror, PJ Târnăveni
1068. Costin Laura, procuror, PJ Târnăveni
1069. Mihai-Gabriel Duţă, judecator, Judecătoria Roşiori de Vede
1070. Cristina Chiriac -Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1071. Andreea Oana Nica-Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1072. Florin Bogdan Munteanu-Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1073. Alina Moraru- Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1074. Gabriela Chiriac-Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
​20


1075. Daniel Alin Coca- Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1076. Diaconu Diana-Procuror D.N.A - Serviciul Teritorial Iasi
1077. Carmen Layet, judecator, Judecatoria Buftea
1078. Marcela Antofie, judecator, Judecatoria Buftea
1079. Valentin Dragomir, judecator, Judecatoria Buftea
1080. Ion Alexandra, judecator, Tribunalul Prahova
1081. Ciprian Butnaru, judecator, Judecatoria Brăila
1082. Virgil Şerban, judecator, Judecatoria Brăila
1083. Ionica Cărbunaru, judecator, Judecatoria Brăila
1084. Mihăiţă Constantin, judecator, Judecatoria Brăila
1085. Diana Deniz, judecator, Judecatoria Brăila
1086. Ecaterina Ivanov, judecator, Judecatoria Brăila
1087. Laura Cristea, judecator, JS3
1088. Anca Iliescu, judecator, JS3
1089. Mirela Ramona Zaharia, judecator, JS3
1090. Cristina Roșu, procuror, PJ Giurgiu
1091. Cristina Ionescu Lupeanu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1092. Ligia Rotaru, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1093. Ramona Oana Rogoz, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1094. Andreea Neţoiu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1095. Anca Mărgineanu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1096. Sabina Bolla, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1097. Marius Stancu, judecător, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
1098. Tomoiu Sorin Gabriel, Procuror, PT Gorj
1099. Vladuleanu Carmen, Procuror, PT Gorj
1100. Bertha Ionela, Procuror, PT Gorj
1101. Onescu Andrei Cristian, Procuror, PT Gorj
1102. Ana-Maria Nica, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1103. Dana Pitu, judecator, Judecatoria Timisoara
1104. Mihaela Dumitraşcu, judecator, Tribunalul Argeş
1105. Iuliana Lucanu, procuror DIICOT
1106. Demian Anca, judecator, Judecătoria Hațeg
1107. Anton Elena, judecator,Tribunalul Argeş
1108. Emanuela Moşneanu Comăneci, judecator,Tribunalul Argeş
1109. Duţă Aneta, judecator,Tribunalul Argeş
1110. Anton Adrian, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Piteşti
1111. Badescu Irina Raluca, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1112. Voina Victor Ionut, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1113. Nitu Luminita, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1114. Mihalcea Mihai, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1115. Ludusan Manuela, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1116. Simon Mihaela, procuror, Parchetul de pe langa Judecatoria Cluj-Napoca
1117. Dana Popeti, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1118. Tifrea Cosmin, judecator, Curtea de Apel Timisoara
1119. Tifrea Gabriela Maria, judecator, Judecatoria Deva
1120. Zamfir Nicoleta, procuror, PJS6
1121. Voicu Fănel, procuror, PJS6
1122. Maciuc Sorin, procuror, PJS6
1123 Nițescu Simona, procuror, PJS6
1124. Login Daniela, procuror, PJS6
1125. Țîrlea Roxana, procuror, PJS6
1126. Oancea Cristian, procuror, PJS6
1127. Popa Livia, procuror, PJS6
1128. Ivașcu Diana, procuror, PJS6
​21


1129. Serban Madalina, judecator, Curtea de Apel Alba-Iulia
1130. David Diana Bianca, judecator, Curtea de Apel Alba-Iulia
1131. Andreea Rozalia Balulescu, judecator Judecatoria Timisoara
1132. Ancuta Zvoristeanu, judecator, Judecatoria Pitesti
1133. Lucian Boieru, judecator, Judecatoria Pitesti
1134. Andreia Ciurea, judecator, Judecatoria Pitesti
1135. Livia Popescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1136. Florina Mitrofan, judecator, Judecatoria Pitesti
1137. Camelia Pirvu, judecator, Judecatoria Pitesti
1138. Anca Radulescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1139. Gabriela Iordache, judecator, Judecatoria Pitesti
1140. Ana Maria Crangus, judecator, Judecatoria Pitesti
1141. Dragos Crangus, judecator, Judecatoria Pitesti
1142. Mirela Niculescu, judecator, Judecatoria Pitesti
1143. Ana Maria Ciobanu, judecator, Judecatoria Pitesti
1144. Cristina Ion, judecator, Judecatoria Pitesti
1145. Alis Gradinariu, judecator, Judecatoria Pitesti
1146. Ion Vaida, judecator, Judecatoria Pitesti
1147. Ionut Tabacu, judecator, Judecatoria Pitesti
1148. Andra Cojocaru, judecator, Judecatoria Pitesti
1149. Chivu Claudia-Irina, procuror Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1150. Buculea Raluca, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1151. Hău Emanuel-Florin, procuror, parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1152. Lăpădat Coralia, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1153. Pelmuș Ciprian, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1154. Luca Nicoleta, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1155. Tinca Ionela, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1156. Lazăr Aida, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1157. Macrea Loredana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1158. Povălniceanu Cristina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1159. Bogosov Gordana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1160. Izdrugă Maria, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1161. Nor-Bosnea Raluca, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1162. Gîtan Diana, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1163. Jurca Andrei, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1164. Ceaușu Alexandru-Octavian, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1165. Todea Laurențiu, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1166. Tabîța Lorin, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1167. Abagiu Minela, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1168. Stroescu Sorin, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1169. Sandu Mărioara, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara;
1170.Troacă Simona, procuror în cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara.
1171. Victorina Iacob, judecator, Judecatoria Turnu Maurele
1172. Mirela-Camelia Florea, judecator, Judecatoria Turnu Maurele
1173. Ilies Ana, judecator, Judecatoria Iasi
1174. Dorina Stoenescu, judecator, Judecatoria Calafat
1175. Oana Andreea Onofrei, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1176. Bușulescu Andreea, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1177. Focșa Lavinia, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1178. Pătrașcu Paula Vasilica, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1179. Ghica Alexandra Nicoleta, judecator, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti.
1180. Tănase Valentin - judecător Judecătoria Târnăveni
1181. Rus Alin Marinel - judecător Judecătoria Târnăveni
1182. Radu Harja, Judecator Tribunal Bihor
​22


1183. Fit Carmen Corina, judecător Curtea de Apel Alba Iulia
1184. Fit Gheorghe, procuror inspector
1185. Bugărin Gladiola Nicoleta, procuror, PJ Făget
1186. Papp Ricuța Adriana, procuror, PJ Făget
1187. Olteanu Elena Cornelia – judecător Judecătoria Costeşti;
1188. Elena Diana Florescu – judecător Judecătoria Costeşti;
1189. Elena Cristina Grigore – judecător Judecătoria Costeşti;
1190. Dumitru Cristian Bogdan – judecător Judecătoria Costeşti;
1191. Robert Nicolae Filionescu - judecător Judecătoria Costeşti
1192. Camelia Caragea, procuror, PJ Targu Jiu
1193. Ileana Enache, procuror, PJ Targu Jiu
1194. Cristina Fumureanu, procuror, PJ Targu Jiu
1195. Gheorghe Pestisanu, procuror, PJ Targu Jiu
1196. Cosmin Petrescu Eriţă, procuror, PJ Targu Jiu
1197. Daniel Marian Bojin, procuror, PJ Targu Jiu
1198. Dorin Buţu, procuror, PJ Targu Jiu
1199. Cristian Cîrstea, procuror, PJ Targu Jiu
1200. Tudor Florin Bocai, procuror, PJ Targu Jiu
1201.Ramona Elena Penciu, procuror, PJ Targu Jiu
1202. Alexandru madalin Daianu, procuror, PJ Targu Jiu
1203. Laurenţiu Grecu, procuror, PJ Targu Jiu
1204. Georgiu Ioan, judecator, Judecatoria Gherla
1205. Ionuţ Matei, judecator, ÎCCJ
1206. Robert Constin Bumbu, judecator, Tribunalul Neamț
1207. Vieriu Tudor Ionuț, procuror, PJ Roman
1208. Sârghi Dorina, procuror, PJ Roman
1209. Grădinaru Martin Christian, procuror, PJ Roman
1210. Tălmăcel Ciprian, procuror, PJ Roman
1211. Pricope Laura, procuror, PJ Roman
1212. Frunză Mălina, procuror, PJ Roman
1213. Cucoș Ana Maria, procuror, PJ Roman
1214. Marian Dorina Elena, judecator, Judecatoria Zalau
1215. Săvescu Gabriela Victorița, , judecator, Judecatoria Zalau
1216. Isacu Veronica Irina Antonia, , judecator, Judecatoria Zalau
1217. Lar Maria Daniela, , judecator, Judecatoria Zalau
1218. Moga Anamaria Mihaela, , judecator, Judecatoria Zalau
1219. More Zsigmond Gabriella, , judecator, Judecatoria Zalau
1220. Merfu Aron Daniela, , judecator, Judecatoria Zalau
1221. Brădosu Adriana Bianca, judecator, Judecatoria Blaj
1222. Dordea Alina Maria, judecator, Judecatoria Blaj
1223. Farcaş Monica Felicia, judecator, Judecatoria Blaj
1224. Oniga Diana, judecator, Judecatoria Blaj
1225. Ana Maria Gogioiu, judecator, Tribunalul Dambovita
1226. Bologa Crin Nicu, procuror, PT Salaj
1227. Stana Pompilia Dana, procuror, PT Salaj
1228. Bogdan Rodica, procuror, PT Salaj
1229. Balas Angela, procuror, PT Salaj
1230.Olar Adrian Claudiu, procuror, PT Salaj
1231. Flonta Sorin Emil, procuror, PT Salaj
1232. Brindeanu Dan Eugen, procuror, PT Salaj
1233. Craciun Florian Nicolae, procuror, PT Salaj
1234. Dohan Oana Cerasela, procuror, PT Salaj
1235. Corda Liviu Tiberiu, procuror, PJ Zalau
1236. Oanes Corina, procuror, PJ Zalau
​23


1237. Munteanu Vladimir, procuror, PJ Zalau
1238. Dohan Catalin, procuror, PJ Zalau
1239. Ghiran Alina Adreia, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1240. Sabou Ioan Calin, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1241. Matei Elena Ligia, procuror, PJ Simleu Silvaniei
1242. Bubuiug Liviu, procuror, DIICOT Salaj
1243. Dan Budusan, procuror, DIICOT Salaj
1244. Carmen popa, judecator, Tribunalul Sibiu
1245. Liloiu Victor, procuror, PJ Jibou
1246. Chiş Marta Daniela, procuror, PJ Jibou
1247. Bortes Mihai, procuror, PJ Jibou
1248. Alina Petruta Buculei, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1249. Holbocianu Claudiu Adrian, judecator, Tribunalul Suceava​
1250. Cosovat Andrei, judecator, Tribunalul Suceava​
1251. Şepelea Nicolae, judecator, Tribunalul Suceava​
1252. Morişcă Emanuela, judecator, Tribunalul Suceava​
1253. Sârghie Marius, judecator, Tribunalul Suceava​
1254. Asiminei Alexandru, judecator, Tribunalul Suceava​
1255. Puha Diana Cristina, judecator, Tribunalul Suceava​
1256. Florin Verciuc, judecator, Tribunalul Suceava
1257. Laura Bosie, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1258. Daniela Toma, judecator, Curtea de Apel Bucuresti
1259. Cucu Alexandrina Mariana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1260. Ştefan Claudia, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1261. Andrei Georgeta, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1262. Axînti Nicoleta, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1263. Boroi Dana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1264. Bossenmayer Lavinia, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1265. Bourceanu Viviana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1266. Carp Dimitrie Gheorghe, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1267. Ciorsac Silviu Alexandru, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1268. Costache Ivanov Cristina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1269. Dinu Bogdan Justin, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1270. Drăghici Alis Cătălina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1271. Grigore Adriana, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1272. Mănescu Alexandra, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1273. Meceanu Constantin Cristinel, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1274. Popescu Andreea Mădălina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1275. Sîrghi Ruxandra, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1276. Toma Elena Alina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1277. Vasilache Alina Mihaela, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1278. Voicu Săndina, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1279. Constantinescu Victor, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1280. Ene Laura Elena, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1281. Grozav Octavian, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1282. Dochiţa Mihaela, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
1283. Cristea Dragoş Nicoleta, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1284. Teodorescu Ana Felicia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1285. Vasile Maria Luminiţa, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1286. Horvat Emilia Lavinia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1287. Mara George Marius, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1288. Opriş Ioana Elisabeta, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1289. Pleşa Diana Elisabeth, judecator, Judecatoria Alba Iulia
1290. Creţa Maria Ofelia, judecator, Judecatoria Alba Iulia
​24


1291. Pop Marinela, procuror, PT Satu Mare
1292. Pop Gabriela, procuror, PT Satu Mare
1293. Blahovici Marcel, procuror, PT Satu Mare
1294. Iancu Marius, procuror, PT Satu Mare
1295. Buzan Adrian, procuror, PT Satu Mare
1296. Mărășescu Anda Mihaela, procuror, PT Satu Mare
1297. Balaj Chenderes Elena Ioana, procuror, PT Satu Mare
1298. Nicoleta Simona Păştin, judecator, Curtea de Apel Pitesti​
1299. Teodora Gheorghe Sorescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti​
1300. Elena Popescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti​
1301. Ionuţ Scarlat Comănescu, judecator, Curtea de Apel Pitesti
1302. Anghelescu Carla Alexandra, judecator, Tribunalul Bucuresti
1303. Luminița Dan, judecator, Tribunalul Constanta
1304. Camelia Trifanov, judecator, Tribunalul Constanta
1305. Iulia Casian, judecator, Tribunalul Constanta
1306. Carmen Duță, judecator, Tribunalul Constanta
1307. Secota Iuliana georgiana, judecator, JS6
1308. Linda Gadi, judecător, Curtea de Apel București
1309. Oana Pogoran, judecător, Curtea de Apel București
1310. Daniel Marian Drăghici, judecător, Curtea de Apel București
1311. Mirela Danciu, judecător, Curtea de Apel București
1312. Monica Niculescu, judecător, Curtea de Apel București
1313. Raluca Radu, judecător, Curtea de Apel București
1314. Cătălin Oancea, judecător, Curtea de Apel București
1315. Andreea Tănase, judecător, Curtea de Apel București
1316. Cristi Ispas, judecător, Curtea de Apel București
1317. Ana-Maria Mocanu, judecător, Curtea de Apel București
1318. Raluca Cîrjan, judecător, Curtea de Apel București
1319. Marian Moise, judecător, Tribunalul București
1320. Ionescu Simona, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1321. Șurtea Aurelia Mădălina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1322. Dobre Mihai Alexandru, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1323. Roman Daniel, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1324. Homescu Victor, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1325. Brodin Aurora, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1326. Măcășoiu Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1327. Dan Gherghina, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1328. Geamâm Ramon, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
1329. Ungureanu Marius Cosmin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1330. Ungureanu Cerasela Mihaela, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1331. Mihai Iustin, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1332. Marinescu Lucian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1333. Ghițulete Iuliana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1334. Guțu Ioana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1335. Oprea Viorica, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1336. Măndică Ramona, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1337. Tudorache Marian, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1338. Bidica Adriana, procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
1339. Alexandrina Deaconu, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
1340. Claudiu Victor Neagoe, procuror, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
1341. Codruț Emanuel Popescu, procuror, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița
1342. Stegaru Mitu, judecator, Tribunalul Bucuresti
1343. Elena Roşu, judecator, Tribunalul Bucureşti
​25


1344. Oana Bidiuţă, judecător, Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti ​
1345. Cătălin Pavel, judecător, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
1346. Ana - Maria Nicolcescu, Tribunalul Gorj;
1347. Sorin Pătrulescu, Judecătoria Tg - Jiu;
1348. Loredana Carmen Mănescu, Judecătoria Tg - Jiu;
1349. Gabriela Stegăroiu, Judecătoria Tg - Jiu;
1350. Alexandra Stoian, Judecătoria Tg - Jiu;
1351. Mihaela Tudorescu, Judecătoria Tg – Jiu
1352. Goşa Cătălin, judecator, Judecatoria Craiova
1353. Putere Leontina, judecator, Judecatoria Craiova
1354. Drăgoi Corina Florentina, judecator, Judecatoria Craiova
1355. Biculescu Lotee Maria, judecator, Judecatoria Craiova
1356. Canache Lilea, judecator, Judecatoria Craiova
1357. Caramaliu Camelia, judecator, Judecatoria Craiova
1358. Ciora Cristina, judecator, Judecatoria Craiova
1359. Ciucă Tatiana, judecator, Judecatoria Craiova
1360. Crînguş Dan, judecator, Judecatoria Craiova
1361. Ciobanu Melania Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1362. Dinu Gigi, judecator, Judecatoria Craiova
1363. Guţescu Nicoleta, judecator, Judecatoria Craiova
1364. Groza Ana Maria, judecator, Judecatoria Craiova
1365. Grejdeanu Aurelia, judecator, Judecatoria Craiova
1366. Lilea Vlentin, judecator, Judecatoria Craiova
1367. Marin Cosmin, judecator, Judecatoria Craiova
1368. Măriuţă Claudia, judecator, Judecatoria Craiova
1369. Mecleneanu Daniela, judecator, Judecatoria Craiova
1370. Mitroi Reli Roxana, judecator, Judecatoria Craiova
1371. Moţârliche Luminiţa, judecator, Judecatoria Craiova
1372. Nedelcea Laura, judecator, Judecatoria Craiova
1373. Nicoliţă Daiana, judecator, Judecatoria Craiova
1374. Birău Cristina, judecator, Judecatoria Craiova
1375. Popescu Nicoleta, judecator, Judecatoria Craiova
1376. Puchiu Simona Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1377. Sorbală Ruslana, judecator, Judecatoria Craiova
1378. Spiridonescu Ioana, judecator, Judecatoria Craiova
1379. Stroe Domnica, judecator, Judecatoria Craiova
1380. Secure Emilia, judecator, Judecatoria Craiova
1381. Tălpăşanu Lavinia, judecator, Judecatoria Craiova
1382. Troacă Mihaela, judecator, Judecatoria Craiova
1383. Zorilă Elena, judecator, Judecatoria Craiova
1384. Lidia Bălan, judecator, Judecatoria Craiova
1385. Stoian Daniela, judecator, Judecatoria Craiova
1385. Moţa Simona, judecator, Judecatoria Craiova
1386. Bîscă Alina, judecator, Judecatoria Craiova
1387. Grecu Florin, judecator, Judecatoria Craiova
1388. Carmen Florea, procuror, PT Dolj
1389. Daniela Maftei, procuror, PICCJ
1390. Oana Dorde, procuror, PICCJ
1391. Cristina Lupescu, procuror, PICCJ
1392. Cosmin Grancea, procuror, PICCJ
1393. Duţoiu Gheorghe, procuror, PJ Buzău​
1394. Roşu Cristina, procuror, PJ Buzău​
1395. Marcolea George, procuror, PJ Buzău​
1396. Oprea Veronica Nicoleta, procuror, PJ Buzău​
​26


1397. Dumitrache Cornelia, procuror, PJ Buzău​
1398. Arion Florin Lucian, procuror, PJ Buzău​
1399. Androne Larisa Mihaela, procuror, PJ Buzău​
1401. Ungureanu Daniel Florin, procuror, PJ Buzău​
1402. Roman Carmen Gina, procuror, PJ Buzău
1403. Ana Bogdan, judecator, Tribunalul Sibiu
1404. Oana Ciurea, judecator, Judecatoria Timisoara
1405. Manuel Bălan, judecator, Judecatoria Timisoara
1406. Daniel Marcu, judecator, Judecatoria Timisoara
1407. Nicoleta Burlacu, judecator, Judecatoria Timisoara
1408. Adriana Roateş, judecator, Judecatoria Timisoara
1409. Hantea Gianina, judecator, Judecatoria Timisoara
1410. Hantea Dumitru, judecator, Judecatoria Timisoara
1411. Borţun Mihaela, judecator, Judecatoria Timisoara
1412. Elena Crina Vinka, judecator, Judecatoria Timisoara
1413. Laura Debelka, judecator, Judecatoria Timisoara
1414. Roxana Tufiş, judecator, Judecatoria Timisoara
1415. Burga Florin Gheorghe, procuror, PJ Sfantu Gheorghe
1416. Dumitru Cheagă, procuror, DIICOT, S. Centrală
1417. Eduard Smintina, judecator, Tribunalul Timis
1418. Grigore Cristian, procuror, PT Harghita
1419. Gâlcescu Dan, procuror, PT Harghita
1420. Dobrică Adriana, procuror, PT Harghita
1421. Fabian Orsolya, procuror, PT Harghita
1422. Iosifescu Răzvan, procuror, PT Harghita
1423. Donțete Daniel, judecător, Tribunalul Vâlcea.
1424. Cosmin Croitoriu, DNA, S.T. Craiova
1425. Mihaela Crețu - Curtea de Apel Târgu Mureș
1426. Cristina Beatrix Bogdan, Curtea de Apel Târgu Mureș
1427. Cristina Mihai, Curtea de Apel Târgu Mureș
1428. Nicolae Ionaș, Curtea de Apel Târgu Mureș
1429. Tanka Attila, Curtea de Apel Târgu Mureș
1430. Robert Tunsu, Tribunalul Mureș
1431. Cirstea Florina Izabela, judecator, Tribunalul Bucuresti
1432. Bogdan Ioana, judecator, JS2
1433. Varsescu Mariana Constanta, judecator, JS2
1434. Cezar Ionut Tuliță, procuror, PJ Rm. Valcea
1435. Marian Pațanghel, procuror, PJ Rm. Valcea
1436. Cristian Pătrană, procuror, PJ Rm. Valcea
1437. Ionel Bușe, procuror, PJ Rm. Valcea
1438. Laurentiu Streza, procuror, PJ Rm. Valcea
1439. Marius Hogaș, procuror, PJ Rm. Valcea
1440. Adrian Crăciunescu, procuror, PJ Rm. Valcea
1441. Elena Vlăducu, procuror, PJ Rm. Valcea
1442. Rozalia Negoiță, procuror, PJ Rm. Valcea
1443. Nicolae Niculicea, procuror, PJ Rm. Valcea
1444. Nicolae Popescu, procuror, PJ Rm. Valcea
1445. Amalia Voinea, procuror, PJ Rm. Valcea
1446. Dorina Ivascu, procuror, DNAGalati
1447. Alexandra Coca, judecatir, JS2
1448. Bic Iustin, procuror, PCA Alba Iulia
1449. Stoica Ana Maria, judecator, JS1
1450. Oprea Brindusa Andreea, judecator, JS1
1451. Alexe Marian Cristian, judecator, JS1
​27


1452. Tirica Laura Stefania, judecator, JS1
1453. Unghianu Mihaela Georgiana, judecator, JS1
1454. Draica Laura Maria, judecator, JS1
1455. Hubert Ioana, judecator, JS1
1456. Moise Luiza Ecaterina, judecator, JS1
1457. Pop Monica, judecator, JS1
1458. Resteanu Eduardo, judecator, JS1
1459. Ulmeanu Petruta, judecator, JS1
1460. Stinga Claudia, judecator, JS1
1461. Enache Roxana Mihaela, judecator, JS1
1462. Iordache Norica Nicoleta, judecator, JS1
1463. Joita Marius Iulian, judecator, JS1
1464. Tatu Gabriela, judecator, JS1
1465. Timofte Irina, judecator, JS1
1466. Modoran Laurentiu, judecator, JS1
1467. Matei Christian – Judecătoria Câmpeni
1468. Ocneanu Ilona Silvia – Judecătoria Craiova
1469. Vorniciasa Cristian – Judecătoria Fălticeni
1470. Boceanu Claudia Andreea – PJ Arad
1471. Ţîra Livia-Adriana – Judecătoria Bistriţa
1472. Graur Matei-Ciprian – Judecătoria Ineu
1473. Pascu- Graur Ioana Roxana – Judecătoria Ineu
1474. Pîrvu Ana-Maria – PJ Slobozia
1475. Andrei Simona – Judecătoria Reşiţa
1476. Holmanu Loredana Elena – Judecătoria Oneşti
1477. Burcoman Ioana Cezara – Judecătoria Hârşova
1478. Deac Bogdana – Judecătoria Huedin
1479. Benţan Vlad-Alexandru – PJ Oradea
1480. Costraş Ana Maria- Judecătoria Fălticeni
1481. Carali Andreea-Leontina – Judecătoria Tulcea
1482. Toma Bianca – Judecătoria Călăraşi
1483. Brânzaru Ioana Alexandra – Judecătoria Galaţi
1484. Ionescu Irina – Judecătoria Galaţi
1485. Creac Adrian Marian – PJ Alexandria
1486. Mărginean Ioan Alexandru – Judecătoria Alba Iulia
1487. Szoke Andrea – Judecătoria Baia Mare
1488. Zene Flavius – Judecătoria Zalău
1489. Ţiu Alexandra – Judecătoria Focşani
1490. Ciulei Raluca- Andreea – Judecătoria Sector 4 Bucureşti
1491. Bîtu Florian – PJ Ploieşti
1492. Munteanu Adriana-Natalia – PJ Bistriţa
1493. Trif Bianca – PJ Reşiţa
1493. Borta-Iacob Livia – Judecătoria Sighetu Marmaţiei
1495. Dârlea Delia-Adina – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
1496. Butaliu Tiberiu- Claudiu – Judecătoria Buftea
1497. Codina Oana, Tribunalul Vaslui
1498. Chereches Oana Adelina, judecator, Tribunalul Vaslui
1499. Laura Toma Dauceanu, Judecatoria Sectorului 6 Bucuresti
1500. Oţel Simona Maria, Judecatoria Filiaşi
1501. Gioroceanu Alina Mihaela, Judecatoria Filiaşi
1502. Mitru Daniel Teodor, Judecatoria Filiaşi
1503. Apostol-Iordachioaia Ionut, judecator Curtea de Apel Suceava
1504. Puie Ciprian Horia, DIICOT - st oradea
1505. Bulzan Mihaela, DIICOT - st oradea
​28


1506. Bogdan Ioan Gheorghe, DIICOT - st oradea
1507. Pantea Adrian, DIICOT - st oradea
1508. Morar - Herlea Radu, DIICOT - st Oradea
1509. Adrian Chirica, judecator, Curtea de Apel Iaşi
1510. Dan Cudalb, procuror, PJS6
1511. Angela Radu, procuror, PJS6.
1512. Feldioreanu Mariana, judecator, JS4
1513. Gabriela Mazilu, judecator, JS4
1514. Teodorescu Vlad, procuror, PT Covasna
1515. Raileanu Simona, procuror, PT Covasna
1516. Ştefaniu Bogdan, procuror, PT Covasna
1517. Doina Popa, procuror, PJ Pitesti
1518. Raluca Vilculescu, procuror, PJ Pitesti
1519. Cosmin Cristescu, procuror, PJ Pitesti
1520. Simona Florescu, procuror, PJ Pitesti
1521. Barbuceanu Catalin, procuror, PCA Pitesti
1522. Butaci Cristian, procuror PJ Oradea
1523. Sas Florin George, procuror PJ Oradea
1524. Sabău Delia, procuror PJ Oradea
1525. Luca Miahela Cornelia, procuror PJ Oradea
1526. Filip Ramona, procuror PJ Oradea
1527.Suta Ciprian, procuror PJ Oradea
1528. Ciciula Diana, procuror PJ Oradea
1529. Preda Bodagn, procuror DIICOT Alba Iulia
1530. Florea Cristian, procuror DIICOT Alba Iulia
1531. Florea Alexandru, procuror DIICOT Alba Iulia
1532. Aron Ioan Marius, procuror DIICOT Alba Iulia
1533. Florea Ionela, procuror DIICOT Alba Iulia
1534. Alina Nica, Judecătoria Braşov
1535. Roxana Dogaru, Judecătoria Braşov
1536.Elena Banu, Judecătoria Braşov
1537.Adrian Gogan, Judecătoria Braşov
1538.Cornel Deca, DNA Braşov
1539. Monica Munteanu, DNA Braşov
1540.Felicia Vlad, DNA Braşov
1541.Dominte Cirpian, DNA Braşov
1542.Ghenu Andreea, DNA Braşov
1543.Delia Mihai, DNA Braşov
1544. Catalin Borcoman, DIICOT Braşov
1545. Negulescu Mihai, DIICOT Braşov
1546.Veştemeanu Raluca, DIICOT Braşov
1547.Anca Iovan, DIICOT Braşov
1548.Râmniceanu maria, DIICOT Braşov
1549. Ichim Cristian, DIICOT Braşov
1550. Neagu Creola, DIICOT Braşov
1551. Oana Simon, judecator JS4
1552. Constantina Coltuneac, judecator JS4
1553. Gabriela Lascu, judecator JS4
1554. Adrian Roman, judecator JS4
1555. Iuliana Cretu, judecator JS4
1556. Irina Geana, judecator JS4
1557. Violeta Hobincu-Acsinte - Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1558. Liviu Nicolae Ionașcu - Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1559. Virgil Cornea - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
​29


1560. Sorin Constantin Sofronia - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1561. Alina Mihaela Fuioagă - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1562. Cristina Maria Luca - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1563. Anca Apostol - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1564. Carmen Strugaru - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1565. Erica Petronela Cucoradă - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1566. Marius Ianuș - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1567. Georgiana Ciupic - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1568. Lucian Dieac - procuror, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
1569. Laura Francisca Gaman - procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț
1570. Vasile Cătălin Tentiuc - procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț,
1571. Cezar Petronel Talpău - procuror D.I.I.C.O.T., Biroul Teritorial Neamț
1572. Madalina Scarlat, procuror DNA
1573. Daniela Baloi , procuror DNA
1574. Ramona Jardieanu, procuror DNA
1575. Popescu Corina Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
1576. Corin Igna, judecator, Judecatoria Dej
1577. Camelia Manzat, judecator, Judecatoria Dej
1578. Laura Catinean, judecator, Judecatoria Dej
1579. Salontai Gabriel, procuror, PJ Mediaş
1580. Valcea Lucian, procuror, PJ Mediaş
1571. Eugen Anton, procuror, DNA
1572. Ana Maria Edu, procuror, PCA Cluj
1573. Oana Camelia Teoc, procuror, PCA Cluj
1574. Radu Mihai Pasca, procuror, PCA Cluj
1575. Crişan Valentina, judecător, Judecătoria Horezu
1576. Dăescu Adrian, judecător, Judecătoria Horezu
1577. Deaconu Dascălu Diana Nicoleta, judecător, Judecătoria Horezu
1578. Sandu Mariana, judecător, Judecătoria Horezu
1579. Ţenea Irina Maria, judecător, Judecătoria Horezu
1580. Ramona Ristea Tribunalul Timis
1581. Beatrice Ivancu Tribunalul Timis
1582. Monica Bădescu, Tribunalul Timis
1583. Raveca Loredana Costantea, Judecatoria Hunedoara
1584. Gheorghe Vlase, Judecătoria Hunedoara
1585. Dana Cosareanu, judecator, Tribunalul bucuresti
1586. Apostu Adina, Judecatoria Iaşi
1587. Alexandrescu Elena Loredana, Judecatoria Iaşi
1588. Colin Mariana Corina, Judecatoria Iaşi
1589. Curcă Lorena Maria Ştefania, Judecatoria Iaşi
1590. Dascălu Crina Elena, Judecatoria Iaşi
1591. Grigore Corina, Judecatoria Iaşi
1592. Gurban Tudor, Judecatoria Iaşi
1593. Luca Cristian Nicolae, Judecatoria Iaşi
1594. Perju Andreea, Judecatoria Iaşi
1595. Shannak Andreea Teodora, Judecatoria Iaşi
1596. Tarlion Mihaela Geta, Judecatoria Iaşi
1597. Varvara Veronica Corina, Judecatoria Iaşi
1598. Zaharia Irina , Judecatoria Iaşi
1599. Cuzic Maricica Daniela, Judecatoria Iaşi
1600. Munteanu Iulia Lavinia, Judecatoria Iaşi
1601. Nechifor Alina Elena, Judecatoria Iaşi
1602. Ştefan Georgiana Livia , Judecatoria Iaşi
1603. Tescu Iuliana, Judecatoria Iaşi
​30


1604. Mihaela Mergeane, procuror PCA Constanta
1605. Mircea Iuliana, procuror, PCA Constanta
1606. Luminita Radoi, Tribunalul Gorj
1607. Mirela Claudia Simion, Tribunalul Gorj
1608. Marinela Teciu,judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1609. Sorin Mihăilă, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1610. Livia Bontea, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1611. Lizabela Mariana Crăciun, judecator, Judecatoria Intorsura Buzaului
1612. Raluca Creteanu, procuror, PICCJ
1613. Cristina Grecu, judecator, Tribunalul Ilfov
1614. Aldulescu Stefan, judecator, Judecatoria Motru
1615. Maxim Sinziana, magistrat asistent, ÎCCJ
1616. Dinu Mihaela, magistrat asistent, ÎCCJ
1617. Chiribasa Luminita, magistrat asistent, ÎCCJ
1618. Poputa Florica , magistrat asistent, ÎCCJ
1619. Turcu Daniela, magistrat asistent, ÎCCJ
1620. Popovici Madalina, magistrat asistent, ÎCCJ
1621. Ungureanu Marina Daniela, magistrat asistent, ÎCCJ
1622. Nae Sebastian, judecător, Judecătoria Galaţi
1623. Butnaru Andreea, judecător, Judecătoria Galaţi
1624. Butnaru Mitica, judecător, Judecătoria Galaţi
1625. Elena Alina Austrianu, Judecătoria Câmpulung
1626. Adriana Caplan, Judecătoria Câmpulung
1627. Sanda Diaconescu, Judecătoria Câmpulung
1628. Violeta Nicolescu, Judecătoria Câmpulung
1629. Iuliana Popescu, Judecătoria Câmpulung
1630. Georgeta Roibu, Judecătoria Câmpulung
1631. Otilia Vişoiu, Judecătoria Câmpulung
1632. Elvira Zgreabăn, Judecătoria Câmpulung
1633. David Adrian, Judecatoria Deva
1634. Marcu Mariana, Judecatoria Deva
1635. Mihail Cristina, Judecatoria Deva
1636. Piess-Malimarcov Beatrix, Judecatoria Deva
1637. Şortan Delia, Judecatoria Deva
1638. Bacila Alexandra, Judecatoria Orastie.
1639. Farcas Hingan Giorgiana Rodica, Tribunalul Cluj
1640. Boiciuc Ioana Nora, Tribunalul Cluj
1641. Lucian Manoli, judecator, Judecatoria Brasov
1642. Nedea Cristina, judecator de la Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
1643. Mihail Stănescu Sas, judecator, Curtea de Apel Constanta
1644. Cătălin Andrei Popescu, procuror, PÎCCJ
1645. Florentina Vasilăţeanu, Tribunalul Bucureşti
1646. Iosefina Pîrvu, Tribunalul Bucureşti
1647. Georgeta Coman, judecător, Judecătoria Sectorului 3 București
1648. Cristian Ștefan Vișan, judecător, Tribunalul București
1649. Mihaela Stăncescu, Tribunalul Bucureşti
1650. Morarescu Luminita, Judecătoria Galaţi
1651. Doicescu Elena-Roxana, Judecătoria Constanţa
1652. Corina Țopa, procuror PJS 1​
1653. Dana Păun, procuror PJS 1​
1654. Oana Peltechi, procuror PCAB​
1655. Diana Stancele, procuror DNA
1656. Carmen Cadea, Tribunalul Braşov
1657. Trastau Olimpia, procuror, PT Timiş
​31


1658. Sasu Mihaela, procuror, PT Timiş
1659. Brindescu Laura, procuror, PT Timiş
1660. Grecu Adrian, procuror, PT Timiş
1661 Pelmus Atena, procuror, PT Timiş
1662. Garbovean Loredana, procuror, PT Timiş
1663. Mihaela Pop, procuror, PT Timiş
1664. Flucsa Viorica, procuror, PT Timiş
1665. Mirea Alina, procuror, PT Timiş
1666. Damian Ioan, procuror, PT Timiş
1667. Tent Olga, procuror, PT Timiş
1668. Zamfirescu Liliana, procuror, PT Timiş
1669. Marcu Daniela Dorina, procuror, PT Timiş
1670. Dinculescu Claudiu Mirel, procuror, PT Dolj
1671. Nedelcu Valentin Dan, procuror, PT Dolj
1672. Bădescu Magdalena, procuror, PT Dolj
1673. Ilie Gianina Mădălina, procuror, PT Dolj
1674. Ivănescu Petrişor, procuror, PT Dolj
1675. Marinescu Cătălin, procuror, PT Dolj
1676. Motrună Cristian, procuror, PT Dolj
1677. Nastasie Amalia Mădălina, procuror, PT Dolj
1678. Nichita Carmen, procuror, PT Dolj
1679. Niculeanu Eugen, procuror, PT Dolj
1680. Popară Delia, procuror, PT Dolj
1681. Răduică Carmen, procuror, PT Dolj
1682. Vieru Mihaela, procuror, PT Dolj
1683. Rădulescu Camelia Cristina, procuror, PT Dolj
1684. Kelemen Robert, procuror, PT Dolj
1685. Nicolescu Roberta, procuror, PT Dolj
1686. Rogoveanu Marin, procuror, PT Dolj
1687. Rădulescu Cosmin, procuror, PCA Craiova
1688. Ștefania Anton, Curtea de apel Suceava
1689. Grădină Laurea, procuror, PT Tulcea
1690. Iga Monica Maria, judecător, JS5
1691. Branzac Lucian Ionut, Tribunalul Botoşani
1692. Todireanu Cristina, Tribunalul Botoşani
1693. Ionel Iliescu, procuror, PT Bucuresti
1694. Doina Savulescu, judecator, Tribunalul Gorj
1695. Simona Tataroiu, judecator, Tribunalul Gorj
1696. Maria Vatavu, judecator, Tribunalul Gorj
1697. Gheorghita Eftenoiu, judecator, Tribunalul Gorj
1698. Ramona Tufan, judecator, Tribunalul Gorj
1699. Maria Adelina Constantinof , Tribunalul Giurgiu
1700. Irina Kuglay - procuror PICCJ
1701. Georgina Bodoroncea - procuror PICCJ
1702. Eleonora Centea- procuror PICCJ

Trimite pe WhatsApp


Citește și:

populare
astăzi

1 „Drama Foișor”, o nouă manipulare ordinară? / Directorul pus de Firea, elementul-cheie al regiei

2 Petrecere de pomină la Miami, cu Loredana, vedete și milionari din România

3 Ucraina / perspectiva repetării scenariului sfâşierii Iugoslaviei

4 „Armata” de prostituate de lux folosită de Securitate pentru străini. Cine erau tinerele folosite pentru sex, …

5 Apă de ploaie / Vaccinul chinezesc Coronavac are eficacitate aproape de zero, după studii. Țările care imunizeaz…