Shakira şi Pique s-au certat de faţă cu avocaţii: cerinţa care l-a enervat pe fundaş

Shakira şi Pique s-au întâlnit faţă în faţă, dar în prezenţa avocaţilor, scrie publicaţia As, care citează presa mexicană.

Presa scrie că întâlnirea s-a terminat cu un mare scandal. Totul a plecat de la solicitarea pe care i-a făcut-o Shakira fundaşului Barcelonei. Aceasta i-a spus să se mute în SUA şi să semneze cu Inter Miami, pentru a-şi putea vedea copiii, iar Pique s-a enervat şi a respins această propunere, potrivit DigiSport, cearta dintre cei doi fiind surprinsă de un jurnalist paparazzi, Jordi Martin.

Shakira se află în aceste momente în San Diego (California), unde stă de ceva timp, după despărţirea de soţul ei.

Sursa citată susţine că a fost stabilită o altă întâlnire pentru data de 4 august între echipele de avocaţi ale celor două părţi, tot în SUA şi tot pentru a se discuta despre subiectul custodiei copiilor.

Până atunci, Shakira ar urma să meargă, împreună cu copiii, la o reşedinţă pe care o are în Bahamas.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

2 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

3 Alegeri Ungaria 2026 / „Fidesz are motive serioase de îngrijorare”

4 „Aveam nevoie de banii din Fondul de rezervă ca să atenuăm criza din Golf, dar au fost tocați pe nimic”

5 O nouă rivală pentru Meloni? / Numele surpriză care agită politica italiană