Sinucidere în București! Un bărbat de 35 de ani s-a aruncat de la etajul 20 al hotelului Intercontinental

Un bărbat de 35 de ani a murit, luni, după ce s-a aruncat de la etajul 20 al hotelului Intercontinental din București.

Tănărul a recurs la acest gest luni, în jurul orei 7.00.

Din primele indicii, acesta s-a sinucis.

Au intervenit medicii de la SMURD, dar doar pentru a constata decesul pentru că tânărul a murit pe loc.

„În această dimineață (luni – n.red.), prin apel 112, a fost sesizat faptul că în zona adiacentă unei unități hoteliere din sectorul 1 se află decedat un bărbat, posibil precipitat de la mare înălțime”, a transmis Poliția București.

Este o adevărată desfăşurare de forţe la faţa locului, au ajuns cei de la serviciul Omoruri şi urmează să ajungă cei de la IML.

La etajul 20, au fost găsite un telefon mobil şi o sticlă de băuturi alcoolice.

Sursa: Antena 3


populare
astăzi

1 Degringoladă în PSD / „Nu mă văd într-un partid cu Sorin Grindeanu la conducere. Uită-te în sondaje: cel mai mare partid este AUR”

2 Fraților, e groasă treaba / Lia Savonea ar solicita Guvernului Bolojan drepturi salariale de 1 miliard de euro

3 VIDEO Premiul Darwin pentru prostie / Momentul în care un turist bulgar este mușcat de urs, în zona Barajului Vidraru

4 Karner explică de ce Austria a blocat aderarea României în Schengen din 2022: „A fost una dintre cele mai dificile decizii din cariera mea”

5 SURSE Nicușor Dan amână desemnarea premierului. Tomac nu are majoritate