Site-ul Lumea Politică anunță că a fost suspendat la cererea PSD și-l acuză pe Ciolacu

Site-ul Lumea Politică anunță că a fost suspendat la cererea PSD și-l acuză pe Ciolacu. La ora redactării acestei știri, site-ul nu poate fi accesat.

„PSD a reușit în această după-amiază să oprească temporar activitatea lumeapolitica.ro.
Ultimul material despre afacerile lui Marcel Ciolacu a pus capac social-democraților.
O consilieră locală a făcut o sesizare la Poliție și una la Centrul Național de Răspuns la Incidente de Securitate Cibernetică.
În mod abuziv, firma de hosting a decis abuziv suspendarea contului în această seară la ora 20:00.
Urmează o perioadă interesantă pentru libertatea de exprimare.
Vom reda integral pe Facebook materialul despre Ciolacu și afacerile lui, material care a determinat abuzurile PSD. Mai mult, în perioada următoare vom aprofunda investigațiile deoarece vedem că prietenul lui Omar Hayssam a fost deranjat.”, anunță Lumea Politică

 
 
 


populare
astăzi

1 „Nu mor caii când vor câinii” / Mesaj ciudat al Ioanei Dogioiu

2 Calculul defensiv de la Cotroceni. De ce a riscat Nicușor Dan un conflict major cu Ilie Bolojan pentru desemnarea lui Adrian Veștea

3 Cu cine a ajuns să se alieze onestul Nicușor Dan pentru a „salva” România...

4 Răsturnare de situație pe scena politică?

5 Tânăra de 28 de ani care a câștigat peste 680.000 de euro la Joker și-a ridicat premiul: „Pentru mine este un nou început”