Prințul George și Harper Beckham, copiii vedetă preferați de britanici

Prințul George și Harper Beckham s-au clasat pe primele locuri în topul copiiilor vedetă preferați în Marea Britanie și au fost aleși pentru a face parte dintr-o familie ideală, potrivit unui sondaj realizat online, notează marți ABC.

Bebelușul regal și cea mai mică din familia Beckham au fost aleși cu 32% și respectiv 18% din voturi. 

În ce-i privește pe cei aleși în rolul de tați ai familiei perfecte, preferințele s-au îndreptat spre David Beckham și actorul Colin Firth cu 20% din voturi, în timp ce pentru rolul mamei a fost aleasă Holly Willoughby, o prezentatoare de televiziune și fostă top model care a născut recent al treilea său copil, urmată tot de prezentatoarea Davina McCall.

Nu este prima oară când micul prinț George, care a împlinit un an în iulie și care va avea un frățior sau o surioară în primăvara viitoare, se află în topul preferințelor britanicilor. Primul născut al Ducilor de Cambridge a fost ales cel mai influent bebeluș din zilele noastre pe pagina de web My1stYears.com .

După ce a împlinit un anișor, micul George a ocupat primul loc în clasamentul bebelușilor cu cel mai frumos păr pe site-ul Hairtrade.com , devansând-o pe Blue Ivy Carter, fiica lui Beyoncé și Jay Z, și pe North West, fiica lui Kim Kardashian și Kanye West.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Gabriela Ruse și-a dezvăluit relația cu un tenismen din Top 50 ATP: "Nu mă poate înțelege nimeni mai bine"

2 Așa o fi la Cadastru, cum zice Caramitru?

3 Dosarul DNA al lui Ciprian Ciucu / Document: Interceptări și bani cash

4 Vacanțe compromise pe litoral / steag roșu în Eforie, ape înghețate și plaje cu alge

5 Ce urmează săptămâna viitoare? / România, victima unui război gri despre care nimeni nu spune adevărul?