LIGA I: Steaua a remizat cu ACS Poli Timişoara, scor 0-0

Formaţia Steaua a terminat la egalitate, sâmbătă, în deplasare, scor 0-0, cu echipa ACS Poli Timişoara, într-un meci din etapa a XXVI-a a Ligii I.

LIGA I: Steaua a remizat cu ACS Poli Timişoara, scor 0-0 (Imagine: Mircea Roşca/Mediafax Foto)

ACS Poli: Nuno Claro - Mera, Belu, Şeroni, Morariju - Ov. Petre (Petrovici '88), Gorobsov - Poparadu, Trandu, Boldea (Bărbuţ '46) - Szekely (Mansour '68). Antrenor: Dan Alexa.

Steaua: Tătăruşanu - Varela, Szukala, Gardoş, Pîrvulescu (Latovlevici '71) - Prepeliţă, Sânmărtean - Popa, Stanciu (Keşeru '62), Chipciu - Piovaccari (Iancu '46). Antrenor: Laurenţiu Reghecampf.

Cartonaşe galbene: Poparadu '74 / Prepeliţă '49, Sânmărtean '58, Pîrvulescu '61, Gardoş '90+4, Chipciu '90+4

Arbitri: Marius Avram (central) - Octavian Şovre, Ciprian Danşa (asistenţi) - Robert Dumitru, Cătălin Buşi (adiţionali) - Romică Bardes (rezervă)

Observatori: Patriţiu Abrudan, Dan Potocianu.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...