Programul meciurilor din prima manşă a play-off-ului Ligii Europa

Programul meciurilor din prima manşă a play-off-ului Ligii Europa

Programul partidelor care se vor disputa, miercuri şi joi, în prima manşă a play-off-ului Ligii Europa:

Programul meciurilor din prima manşă a play-off-ului Ligii Europa (Imagine: Shutterstock)

Miercuri

Ora 19.00

Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - Hajduk Split (Croaţia)

Ora 24.00

Stjarnan (Islanda) - Internazionale Milano (Italia)

Joi

Ora 18.00

FC Astana (Kazahstan) - Villarreal CF (Spania)

FC Aktobe (Kazahstan) - Legia Varşovia (Polonia)

Ora 18.30

Dinamo Moscova (Rusia) - AC Omonia (Cipru)

Ora 19.00

AEL Limassol FC (Cipru) - Tottenham Hotspur (Anglia)

HJK Helsinki (Finlanda) - Rapid Viena (Austria)

Qarabağ FK (Azerbaidjan) - FC Twente (Olanda)

Ruch Chorzów (Polonia) - Metalist Harkov (Ucraina)

Ora 19.45

PSV Eindhoven (Olanda) - Şahtior Soligorsk (Belarus)

Ora 20.00

IF Elfsborg (Suedia) - Rio Ave FC (Portugalia)

Kardemir Karabükspor (Turcia) - AS Saint-Étienne (Franţa)

Dinamo Minsk (Belarus) - CD Nacional (Portugalia)

Ora 20.15

FC Petrolul Ploieşti (România) - Dinamo Zagreb (Croaţia)

Ora 20.30

Apollon Limassol FC (Cipru) - FC Lokomotiv Moscova (Rusia)

BSC Young Boys (Elveţia) - Debreceni VSC (Ungaria)

Ora 20.45

Zoria Lugansk (Ucraina) - Feyenoord (Olanda)

Ora 21.00

PEC Zwolle (Olanda) - Sparta Praga (Cehia)

Trabzonspor (Turcia) - FC Rostov (Rusia)

Panathinaikos FC (Grecia) - FC Midtjylland (Danemarca)

Ora 21.05

Zimbru Chişinău (Republica Moldova) - PAOK FC (Grecia)

Ora 21.15

FC Spartak Trnava (Slovacia) - FC Zürich (Elveţia)

FK Partizan (Serbia) - Neftçi PFK (Azerbaidjan)

Grasshoppers (Elveţia) - FC Bruges (Belgia)

Asteras Tripolis FC (Grecia) - Maccabi Tel-Aviv FC (Israel)

Ora 21.30

RNK Split (Croaţia) - Torino FC (Italia)

Olympique Lyon (Franţa) - FC Astra (România)

Lokeren OV (Belgia) - Hull City (Anglia)

Real Sociedad (Spania) - FC Krasnodar (Rusia)

Ora 21.45

FK Sarajevo (Bosnia-Herţegovina) - VfL Borussia Mönchengladbach (Germania)

Ora 22.15

HNK Rijeka (Croaţia) - Şerif Tiraspol (Republica Moldova)

Meciurile retur vor avea loc la 28 august.

Sursa: mediafax.ro

Trimite pe WhatsApp


Citește și:

populare
astăzi

1 Alina Ghica, judecătoarea care a suspendat completurile de 5 judecători la cererea lui Dragnea și a anulat o p…

2 Mafia cu gulere galbene / Te crucești când citești așa ceva!

3 Imagini horror cu fesele „putrezite” ale Loredanei Chivu / Detalii din scandalul ținut departe de ochii presei

4 Așa o fi?

5 Așa o fi?